חוג מחשבים לילדים

שיעורי ספורט סטנדרטיים כמו כדורגל, כדורסל ואפילו טניס מככבים שנים רבים כפעילות הפנאי המועדפת עבור ילדים. אין ספק, מדובר בפעילות חיובית שבמקביל מחנכת אותם למשמעת וערכי חברות. במקביל, בשנים האחרונות חלה התפתחות וילדים רבים מוצאים זאת גם בקורסי מחשבים. קורס מחשבים לילדים מתאים לאלו המבקשים לבטא את היצירתיות ואת החוש הטכני שלהם מעבר לשעות בתי הספר.

 

פיתוח היצירתיות דרך חוג מחשבים לילדים  

אין ספק שהורים וילדים הגיעו למסקנה שללמוד מחשבים הוא כמו ללמוד שפה חדשה. כתוצאה לכך, ישנם סוגים רבים של קורסי מחשבים המלמדים את הילדים בהתאם לרמת הידע שלהם ורצונם להתפתח. אלו קורסי מחשבים קיימים? בואו נתחיל לעבור על חלקם.

  • חוגי מבוא כלליים במחשבים

ילדים עם חשיבה טכנית שמתעניינים במחשבים אך ללא הכלים להבין את שפות המחשב, זקוקים לארגז כלים שעליו יתבסס הידע המתקדם אותו ירכשו –  במידה ויהיו מעוניינים בכך. הפעילויות המתקיימות בקרוסים אלו כוללים, לדוגמא, התנסות בעיצוב דמויות, תרשימי זרימה ולולאות. כלומר, מושגים בסיסיים המלמדים אותם חשיבה ביקורתית ומעשית שבבוא הזמן הם ידעו ליישם אותה כאשר ילמדו את שפות התכנות.

  • חוגי תכנות

בין אם מדובר בקורסי תכנות למתחילים או למתקדמים, הילדים ילמדו כלים חשובים מאוד המתבססים על קורסי המחשבים הכלליים שלמדו בשלב מוקדם יותר. קורסי תכנות אלו כוללים תכנים שונים כמו למשל פיתוח יכולת ההמצאה, לצד יישומה בפועל, יכולת לעמוד בפני קהל תוך הצגת הרעיונות שלהם, ועד תכנות מקורי עבור הטלפונים החכמים.

  • חוגי האקרים

ההאקינג הוא תת תחום בעולם המחשבים, ועוסק באבטחת מידע. קורס לימודי ההאקינג ילמד את המשתתפים להיות האקרים אתיים. כלומר, האקרים המומחים באבטחת אתרי אינטרנט ובונים מערך אבטחה חזק ועמיד בפני פרצות.

החזון היצירתי בחוגי מחשבים

המגוון הרחב בקורסי המחשבים לילדים מסמל הרבה מעבר ליצירת המתכנתים של העתיד, אלא גם על יצירתיות וסקרנות. אצל מכללת סייברנט ישראל הילדים שלכם יזכו ללמידה מעשירה ואקטיבית אצל מדריכים יצירתיים ומוכשרים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני