חוג פיתוח אפליקציות לילדים

אם בעבר נהוג היה לשלוח את ילדינו לשיעורי בלט, מחשב או פסנתר, כיום כל אלו אינם מספיקים. למעשה, ידע בסיסי במחשב הוא חשוב והורים רבים מעוניינים להכין את ילדים להתפתחויות הטכנולוגיות שלעולם יש להציע. התפתחויות אלו כוללות, למשל, פיתוח אפליקציות. בהתאם, הורים רבים ישמחו לשלוח את ילדיהם לקורס פיתוח אפליקציות לילדים.

 

למי מיועד חוג פיתוח אפליקציות לילדים

בעבר היה מספיק ללמד ילדים יישומי מחשב באופן חווייתי כדי להעצים את הידע שלהם. לצד השינויים הטכנולוגיים שהגיעו בשנים האחרונות, צצו קורסים מורכבים המפתחים את דמיונם של הילדים הרבה מעבר לכך. מה כולל קורס פיתוח אפליקציות ולמי הוא מותאם?

 

  • גילאי ילדים

הקורס יכול להתאים למגוון קבוצות גילאים. בין אם הם בני 10 ובין אם הם בני 18 ולקראת גיוס, חברה הדרכה מקצועית תדע להתאים את המדריכים ואת תוכן הלימודים – לצד דרגות הקושי שלהם – לקבוצות הגילאים השונות.

  • תוכן השיעורים

מבנה הקורס עצמו מורכב מבנייה הדרגתית של החומר: החל משיעורי מבוא, סביבת פיתוח של אפליקציה לטלפון הנייד, עיצוב הגרפיקה והתקנת האפליקציה על הטלפון החכם שלהם. במקביל לכך, הילדים והנוער יכירו מגוון לומדות פיתוח אפליקציות ואף יתנסו בפועל בפיתוחן ובתוכנות עיצוב. בסיומם של החוגים האלו אף יהיה פרויקט מסכם, פעילות בה המשתתפים מיישמים את הידע אותו רכשו לאורכו של הקורס.

  • תעודת סיום

בסיומו של הקורס, המשתתפים זוכים הרבה מעבר לתעודת סיום – הם זוכים בלימודי תכנות; לימודים המפתחים את הידע ויצר הסקרנות של הילדים. אין ספק שבעקבות השתתפותם בקורס, הילדים ישאפו להרחיב את הידע שלהם בנושא.

 

חוגים המעשירים את הידע – לילדים הסקרנים

פיתוח אפליקציות הוא תחום מתפתח שיכול להוות קריירה נוספת לאנשים בוגרים. לכן, אין שום סיבה לא להתחיל ללמד את הנושא כבר בילדות, שכן זהו תחום ידע ועיסוק מעניין ויצירתי. אצל מכללת סייברנט ישראל הילדים שלכם יוכלו ליהנות מחוויית לימוד מעשירה, מעצימה וכזו שתניב להם קריירה בבגרותם.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני