לימודי סייבר לנוער

אם נעצור רגע לחשוב על השינוי שעברנו ב-30 השנים האחרונות נראה כי המציאות שלנו השתנתה מקצה לקצה. מהפכה זו סבבה סביב מחשבים ואולי זו הסיבה מדובר לימודי סייבר לנוער הפכו לקורס אליו מעדיפים ההורים לשלוח את ילדיהם. אם לפני 30 שנים כלל לא היו לנו מחשבים בבית, ולפני 20 שנים מושגים כמו גוגל ויוטיוב לא היו קיימים – הרי שהיום עולם האינטרנט הוא אינסופי ובעלת תשתיות מהירות המאפשרות העברת כמויות גדולות של מידע, שידורי סטרימינג של אירועים באיכות גבוהה וכמויות בלתי נגמרות של מידע בכל תחום. אך כמו כל דבר חיובי – גם לאינטרנט יש צד שלילי.

לימודי סייבר לנוער – מתגוננים מפני הסכנות

העובדה כי המחשב והאינטרנט נמצא כיום בידי כמעט כל אדם מאפשרת להאקרים להשתמש בכישוריהם על מנת להטיב לעצמם על חשבון אחרים. ילדים קטנים או מבוגרים חסרי ידע באינטרנט הם אלה החשופים הכי הרבה לפגיעה של האקרים. מהן הסכנות הטמונות ברשת ?

  • הונאות אינטרנטיות ופישינג במהלכן נגנבים כרטיסי אשראי או סכומי כסף גדולים אשר הועברו למקור מפוקפק שלא סיפק את המוצר הדרוש.
  • פדופילים ועברייני מין אשר מתחזים לאנשים אחרים במטרה לפתות ילדים
  • חומרים ואינפורמציה שאיננה ראויה עבור גילאים מסוימים
  • פריצת האקרים למחשב, פגיעה במחשב וגניבת מידע

על מנת להתגונן בפני הסכנות הללו, מכללת סייבר-נט הקימה קורס סייבר לנוער אשר ילמד אותם כיצד להתמודד עם תופעות אלה ואחרות.

הידע שלנו, האחריות שלכם

זוהי אחריותכם כהורים לדאוג כי הילדים יודעים כיצד להגן על עצמם ברשת האינטרנט. ממש כפי שלימדתם אותם כיצד לחצות את הכביש וכיצד להיזהר כשחותכים אוכל עם סכין – כך עליכם לעזור להם להתגונן מפני האקרים ואנשים אחרים העשויים לפגוע בהם ברשת. יש לזכור כי מרחב האינטרנט הוא מרחב גדול אשר עוטף כל אחד מאיתנו, מאין מציאות חדשה שיש להסתגל אליה ואל חוקיה.

סייבר-נט ישמחו לעזור לכם לישון בראש שקט ולהעניק לילדכם ידע רב בעולם המחשבים שישמש אותם בהמשך הדרך.

לימודי סייבר לנוער

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני