קורס מחשבים לנוער

זהו לא סוד כי אם נשקיע בנוער היום – גם אנחנו וגם הם יקצרו את הפירות מחר. לימוד מקצוע טכנולוגי מגיל קטן או קורס מחשבים לנוער יכול להקנות להם כלים רבים לעתיד, הן במקצוע עצמו והן בתבניות חשיבה ויכולות לימודיות שהם רוכשים במהלך הלמידה.

קורס מחשבים לנוער הוא אחד הקורסים הפופולריים כיום בקרב בני נוער. אמנם מדובר בלימודים מקצועיים לכל דבר, אך מכיוון שמדובר במחשבים שתופסים חלק ניכר משעות הפנאי של הנוער – הם רואים בקורסים אלה כמשהו חווייתי וכיפי, משהו שמתקשר לעולם שהם אוהבים ונמצאים בו בכל מקרה.

קורס מחשבים לנוער במחיר נוח לכל כיס

מהם היתרונות של קורס בסייבר-נט ?

  • קורסים ממוקדי נושא לצד קורסים רחבי היקף המציעים הכשרה מקצועית בתחום אבטחת מידע וסייבר, יוטיוב ופיתוח אפליקציות
  • קורסי מכירות באינטרנט למבוגרים וקורסי קידום אתרים לבעלי עסק
  • צוות מדריכים מיומן ואדיב עם ניסיון רב שנים
  • קבוצות קטנות של עד 12 איש ויחס אישי לכל תלמיד
  • קורסים מסובסדים על ידי העיריה אשר זולים בעשרות אחוזים לעומת המתחרים
  • פריסה במספר נקודות בארץ

סייבר-נט – עולם של אפליקציות

סייבר נט לא מסתפקים רק בקורסים שיכשירו אתכם להיות מנהלי רשת טובים או מוכרים מובילים באיביי. אנו נשמח גם ללמד אתכם כיצד להיכנס לשוק הכי חם כיום בעולם המחשבים : תחום פיתוח האפליקציות.

הקורס שלנו ילמד אתכם שפות תכנות בסיסיות ומורכבות, עיצוב גרפי, העלאת ותחזוקת שרת צד לקוח ועוד. בתום הקורס כל תלמיד יבנה אפליקציה של ממש אשר תשמש בתור פרויקט הגמר שלו. לאחר צבירת ידע זה תוכלו לצאת לעולם היזמות וההייטק ולנסות לכבוש את העולם עם האפליקציה הגאונית הבאה.

הקורסים של סייבר-נט מוכרים על ידי מייקרוסופט העולמית. – לנרשמים לקורסים תוענק הטבה לרכישת מוצריה. כמו כן אנו עובדים בשיתוף עם עמותת "רוח טובה" ועושים את המיטב על מנת לתרום מן הידע שלנו לקהילה.

קורס מחשבים לנוער

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני