קורס סייבר לנוער

הנוער שלנו הוא העתיד שלנו. גיל הנוער הוא צומת דרכים חשובה: 

מצד אחד הם יכולים לבחור להעביר את ימיהם בבטלה ולהתחיל לחשוב על העתיד רק לאחר הצבא.

מצד שני, הם יכולים לבחור להתחיל ללמוד מקצוע שמעניין אותם, לעסוק בו בשעות הפנאי, להמשיך לעשות אותו גם בצבא ובתום הצבא לצאת עם ניסיון רב ומקצועי חיוני ביד. חשוב לזכור כי בגיל צעיר הילדים מסוגלים לקלוט מידע הרבה יותר מהר ולהטמיע תבניות חשיבה מורכבות אשר קשה להטמיע בגיל מבוגר. עיסוק מגיל צעיר בתחום המחשבים מבטיח כי תוך כמה שנים הם יהפכו למומחים בתחום זה.

קורס סייבר לנוער – לומדים מקצוע לחיים

אחד התחומים החמים והמבוקשים היום בשוק הוא מתכנתים. בין אם מדובר במתכנתי אפליקציות, מומחים באבטחת מידע או בודקי תוכנה – המכנה המשותף בין כולם הוא ידע מעמיק במחשבים. הנוער כיום אוהב לשבת שעות ארוכות מול המחשב והפלאפון, אז מדוע לא להפוך אהבה זו למקצוע ?

הודות לעובדה כי מגיל קטן הילדים מתעסקים עם מוצרים טכנולוגיים, כיום קל להם יותר ללמוד מקצועות כמו תכנות ואבטחת מידע.

את היתרון היחסי שיש כיום לבני נוער מעוניינים סייבר-נט למנף ולהעניק לאותם ילדים את הכלים הדרושים על מנת להפוך את התחביב למקצוע. לשם קח אנו מציעים מגוון קורסים המסובסדים על ידי העיריה.

קורס סייבר לנוער במכללת סייבר-נט – בונים לכם עתיד טוב יותר

סייבר-נט מעמידים לרשות הנרשמים קורס סייבר ואבטחת מידע המוכר על ידי מייקרוסופט העולמית. הקורס מועבר על ידי טובי המרצים וכולל בתוכו 3 קורסים :

  • טכנאות מחשבים
  • ניהול רשתות
  • אבטחה וסייבר

הקורסים מועברים במספר נקודות בארץ ובקבוצות קטנות של עד 12 איש, מה שמאפשר יחס אישי והשקעה בכל תלמיד. בסוף הקורס יוכלו הנערים להשתלב בתפקידים טכנולוגיים במהלך שירותם הצבאי ולצבור ניסיון בתור מתכנתים ומנהלי רשתות. לאחר השירות סביר להניח כי הם ימצאו מקום עבודה במהרה באחת מתוך החברות הטכנולוגיות הרבות הקיימות בשוק.

פנו כעת אל סייבר-נט ויחד נבנה עתיד טוב יותר לילדים.

קורס סייבר לנוער

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני