קייטנות מחשבים

הנה מגיע האביב, ואתו מגיעה תחושה של התחדשות ושמחה. לצד כל זה, מחכה בפתח עונת הקיץ, ועבור מרבית ההורים לילדים מדובר בעונה הקשה מכל. מדוע? בעוד ההורים עצמם בעבודה לאורך הקיץ, עליהם למצוא דרכים יצירתיות להעסיק את הילדים שלהם. קייטנות מחשבים היא אפשרות מעולה גם להורים המחפשים אחר תכנית איכותית שתעסיק את ילדיהם, וגם עבור הילדים המבקשים תעסוקה מאתגרת ויצירתית בימים החמים של הקיץ.

 

היתרונות בקייטנות המחשבים

עם החום והיובש באוויר, אין ספק שאפשר כבר להרגיש את הקיץ מתקרב. במקביל, הורים וילדים מתחילים להתכונן לפעילויות בחופשת הקיץ כך שניתן יהיה לצלוח אותו על הצד הטוב ביותר. קייטנות המחשבים הן אופציה מעולה שתלמד את המשתתפים הצעירים מחשבה ביקורתית. מהם היתרונות דווקא בבחירה בקייטנות מחשבים?

 

  • גילאים

הייחודיות בקייטנות מחשבים לילדים היא שהיא מותאמת לקו התפר שבין ילדות צעירה לבגרות. כלומר, ניתן כבר לאתגר את הילדים עם תכנים אשר דורשים מעט יותר מחשבה וריכוז מבלי שיתעייפו או ישתעממו מהר. בין אם הילדים שלכם לומדים ביסודי או בחטיבה, קייטנת המחשבים תאפשר לכם כהורים, לעבוד בנחת, כאשר הילדים שלכם נמצאים באווירה חינוכית ויצירתית.

 

  • תכנים

בין אם מדובר בקורס יזמות, סטארט אפ או פיתוח אפליקציות, קייטנות מחשבים מעצבות את מוחותיהם של הילדים המשוועים לתוכן מעט אחר, חדש ומאתגר – במיוחד בקיץ היבש והחם. התכנים עצמם הם מגוונים וכוללים, בין השאר, פיתוח חשיבה טכנית, ניסויים מדעיים, סדנאות יזמות, ואף בניית פרויקט מסכם פרי מוחם המבוסס על כל מה שלמדו לאורך הקייטנה.

 

קייטנות מחשבים – קייטנות בראש חושב

תקופת הקיץ אינה אמורה להיות תקופה מלחיצה עבור ההורים וילדיהם. קייטנות המחשבים אותן מציעה מכללת סייברנט ישראל יתרמו רבות לתהליך הלמידה של הילדים לצד החוויה המאתגרת בכל שיעור ושיעור. כהורים, מה תעדיפו: עוד קייטנה רגילה המחלקת בסופה ממתק, או קייטנה שבה הממתק הוא הלימוד היצירתי והטכני והעבודה בצוות?

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני