חוג תכנות מחשבים לילדים

חוג תכנות לילדים פותח צוהר לעולם התכנות והאלגוריתמיקה. הקורס מציע כלים ליכולת חשיבה מחוץ לקופסה , חשיבה אלגוריתמית נכונה וידע בשפת התכנות .

את הקורס מעבירים מדריכים סבלניים , מיומנים ומקצועיים בעלי נסיון רב בתחום התכנות.

כמו כן, החוג מציע כלים נרחבים להעשרת הידע של התלמיד , מאפשר לתלמיד להכיר את עולם המחשבים מחוץ לקופסא , מאפשר הקניית ידע בניהול המחשב , שימוש נכון בו , ופתיחת צוהר לעולם המחשבים. את הקורס מעבירים מדריכים סבלניים , מיומנים ומקצועיים בעלי נסיון רב בתחום המחשבים. החוג מתאים לילדים מכיתות א' עד ו'.

לימוד תכנות לילדים – הנושאים הנלמדים:

1. שליטה במערכת חלונות .

2. למידת תוכנת Game Maker , תוכנה מקצועית המאפשרת לפתח משחקים למגוון פלטפורמות.

3. שליטה בתוכנות מבוססות Office 2016 Word , PowerPoint , Excel.

4. למידת תוכנת Kodu של Microsoft , המאפשרת ליצור משחקים תלת ממדיים באמצעות אלגוריתם ויזואלי.

5. עבודה בסביבת מציאות מדומה והיכרות עם עולם המציאות הרבודה.

 

חוג תכנות לילדים ישמש עבורם בתור בסיס מקצועי להמשך דרכם הטכנולוגית. אין ספק שהמחשבים, כמו גם שפות התכנות השונות שלהם, תופסים חלק משמעותי בחיי היום-יום שלנו. בהתאם, כדי שהילדים שלנו יוכלו להיחשף לתחום זה בשלב מוקדם ככל הניתן, מומלץ לפנות אל מכללת סייברנט ולהתרשם לטובה ממסלולי הלימוד שהיא מציעה. כלומר, בזכות החוגים והקורסים הטכנולוגיים שלה, אין ספק שהמשתתפים הצעירים והסקרנים יהפכו בעתיד לדור המפתחים של הארץ.

 

חוג תכנות לילדים: שילוב בין למידה וערכים

לימודי תכנות מהווים בסיס משמעותי להמשך רכישת הידע במחשבים. בשל כך, רצוי לרשום את ילדיכם מוקדם ככל הניתן לחוגי תכנות. בין אם מדובר במסגרת חינוכית בשעות אחר הצהריים או שמא מדובר בקייטנות בחופשת הקיץ, חוג זה יעניק למשתתפים הצעירים את הקרקע הרצויה ביותר.

לאורך לימודי תכנות אלו, הילדים ילמדו, בין היתר, על שפת Java – אחת משפות התכנות הפופולריות ביותר. כמו כן, לאורך לימודים אלו המשתתפים הצעירים ילמדו על בנייתן של אפליקציות שונות כמו גם על רשת האינטרנט ועל הדרכים השונות באמצעותן היא פועלת.

לצד התוכן הלימודי, חשוב לא פחות לוודא כי הילדים מקבלים ערכים חינוכיים משמעותיים; ערכים בזכותם הם יהפכו לאנשים בוגרים אכפתיים. החל מעבודת צוות, עידוד יצר הסקרנות, סבלנות ודאגה לאחר ועוד – בזכות למידה חשובה זו אין ספק שדור ההמשך יהפוך לאמפתי ומכיל.

בהתאם, בבואכם לחפש אחד מוסד לימודי המעביר חוגי תכנות לילדים, חשוב לוודא כי הוא אכן מעביר את הנושאים הללו וכמובן – שם דגש על עבודת צוות. כמו כן, רצוי לשוחח עם צוות ההנהלה ולקבל ייעוץ לגבי מסלול הלימודים לצד היבטים רבים אחרים.

 

להסמיך ולהכשיר את המשתתפים

העתיד נמצא בתחום המחשבים. בשל כך, מומלץ לרשום את ילדינו לחוג תכנות; מסלול לימודים בזכותו הם ילמדו לפתח מערכות ואפליקציות שונות – ולשנות את השנים הבאות לטובה. לאור כל זאת, אתם מוזמנים לפנות אל מכללת סייברנט ולהתעניין בחוגים השונים שהיא מציעה. נדגיש כי מכללה זו מחזיקה בניסיון רב בהכשרתם ובהסמכתם של המשתתפים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני