אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

השאירו פרטים עכשיו ! אנחנו כבר נדאג לכל השאר


  רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

  פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית
   איך יוצרים מפגש במגרש הטבעי של הילדים?

   כולם מדברים על קשיים חברתיים, על ילדים ומבוגרים שמתקשים ביצירת קשר… הם מדברים על המסכים כגורם מפריד. אנחנו חושבים אחרת!

   אנחנו רואים בקורסים ובסדנאות שלנו איך התשוקה לעולם הפיתוח מחברת בין ילדים. וזה קורה לאלפי התלמידים שלנו בסייברנט כל יום!

    

    

   מתי מזדמן לילד שלכם לפגוש ילד מעיר רחוקה? מתי יצא לילדה שלכם לפגוש חברה מישוב בקצה השני של הארץ? בסייברנט יושבים בכיתה אחת, כל שבוע, ילדות וילדים מכל המדינה.

    

   אני מתכוון לילדים מבאר שבע ואילת, נהריה ותל אביב, ילדים ממטרופולינים עירוניים במרכז, וילדים מקיבוצים או ישובים חקלאיים.

   המשותף לכולם – הכמיהה ליצירה דרך פיתוח – השאיפה ללמוד טכנולוגיה תוך כדי משחק!

   אבל החיבורים שלנו הם לא רק גיאוגרפים. שיטת הלימוד שלנו שמה דגש אדיר על שיתוף פעולה. וכך, ילדה שמצטיינת בתכנות, חוברת לילד שמבין בממשק משתמש, ולילד אחר שמבין ב AI. ביחד, כדי להשלים את הפרויקט שלהם, הם בונים צוות מנצח.

   מרגש לראות איך הילדים הביישנים מתחילים ליזום, ואיך ילדות מהוססות מתחילות להוביל פרויקט. המפגש עם הילדים במגרש הטבעי שלהם, ההתעקשות על מידה מבוססת פרויקטים, והמדריכים שמורגלים כל כך בהנחיית שיעור משתף – כל אלה הופכים את השיעורים שלנו לזירה של חיבורים.

   חיבורים אותנטיים של ילדות וילדים. בסייברנט אנחנו עובדים עם הילדים שלכם על פיתוח חשיבה יזמית, תרגול של עבודת צוות, על הובלה והצגה של פרוייקטים, על חשיבה לוגית ומתימטית… הכל, תוך כדי משחק !

   עם מורים מעולים ופדגוגיה חדשנית, אנחנו מגיעים רחוק!

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   סיפורים נוספים

   רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

   פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית
    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני