חוג מחשבים לילדים

שיעורי ספורט סטנדרטיים כמו כדורגל, כדורסל ואפילו טניס מככבים שנים רבים כפעילות הפנאי המועדפת עבור ילדים. אין ספק, מדובר בפעילות חיובית שבמקביל מחנכת אותם למשמעת וערכי חברות. במקביל, בשנים האחרונות חלה התפתחות וילדים רבים מוצאים זאת גם בקורסי מחשבים. קורס מחשבים לילדים מתאים לאלו המבקשים לבטא את היצירתיות ואת החוש הטכני שלהם מעבר לשעות בתי הספר.

 

פיתוח היצירתיות דרך חוג מחשבים לילדים  

אין ספק שהורים וילדים הגיעו למסקנה שללמוד מחשבים הוא כמו ללמוד שפה חדשה. כתוצאה לכך, ישנם סוגים רבים של קורסי מחשבים המלמדים את הילדים בהתאם לרמת הידע שלהם ורצונם להתפתח. אלו קורסי מחשבים קיימים? בואו נתחיל לעבור על חלקם.

  • חוגי מבוא כלליים במחשבים

ילדים עם חשיבה טכנית שמתעניינים במחשבים אך ללא הכלים להבין את שפות המחשב, זקוקים לארגז כלים שעליו יתבסס הידע המתקדם אותו ירכשו –  במידה ויהיו מעוניינים בכך. הפעילויות המתקיימות בקרוסים אלו כוללים, לדוגמא, התנסות בעיצוב דמויות, תרשימי זרימה ולולאות. כלומר, מושגים בסיסיים המלמדים אותם חשיבה ביקורתית ומעשית שבבוא הזמן הם ידעו ליישם אותה כאשר ילמדו את שפות התכנות.

  • חוגי תכנות

בין אם מדובר בקורסי תכנות למתחילים או למתקדמים, הילדים ילמדו כלים חשובים מאוד המתבססים על קורסי המחשבים הכלליים שלמדו בשלב מוקדם יותר. קורסי תכנות אלו כוללים תכנים שונים כמו למשל פיתוח יכולת ההמצאה, לצד יישומה בפועל, יכולת לעמוד בפני קהל תוך הצגת הרעיונות שלהם, ועד תכנות מקורי עבור הטלפונים החכמים.

  • חוגי האקרים

ההאקינג הוא תת תחום בעולם המחשבים, ועוסק באבטחת מידע. קורס לימודי ההאקינג ילמד את המשתתפים להיות האקרים אתיים. כלומר, האקרים המומחים באבטחת אתרי אינטרנט ובונים מערך אבטחה חזק ועמיד בפני פרצות.

החזון היצירתי בחוגי מחשבים

המגוון הרחב בקורסי המחשבים לילדים מסמל הרבה מעבר ליצירת המתכנתים של העתיד, אלא גם על יצירתיות וסקרנות. אצל מכללת סייברנט ישראל הילדים שלכם יזכו ללמידה מעשירה ואקטיבית אצל מדריכים יצירתיים ומוכשרים.

מידע נוסף בנושא

חוג מחשבים לילדים

מחפשים אחר החוג המושלם לילדים שלכם? מתעניינים בפעילות שתוכל לכלול גיבוש חברתי לצד רכישת ידע נרחב בתחומים מעניינים? חוג מחשבים לילדים אשר מוענק בסניפיה של מכללת Cybernet ישראל יהיה ללא ספק זה אשר ידבר אל ליבם של ילדים רבים ואף יעניק להם את ההזדמנות להיחשף לאחד מתחומי הלימודים המבוקשים ביותר כיום. כך שאת הידע הנרחב אותו ירכשו במהלך החוג, יוכלו לשמור ולפתח בהמשך דרכם בעולם הטכנולוגי המוביל של המחר.

חוג מחשבים לילדים – לימודים מתקדמים גם לילדים

חוג מחשבים לילדים נועד להקנות לכל ילד את הכלים הדרושים לו על מנת שיוכל להתמצא בצורה טובה ויעילה הרבה יותר בסביבה הטכנולוגית בה הוא חי. בעוד כולנו מוקפים מכל עבר באמצעים טכנולוגיים שונים, הרי שזה אך טבעי לרצות ולספק לילדינו את האפשרות להתמודד עם אותם אמצעים בצורה מדויקת ומועילה. כך שאין זה מפתיע לגלות כי אנשים רבים גם הם מחפשים אחר חוגי מחשבים אשר מיועדים ומותאמים לילדים באופן ספציפי.

לבחירתכם יעמוד מגוון רחב של קורסים מרתקים, בין אם חוגי תכנות למתחילים או למתקדמים או אפילו קורסי סייבר העוסקים באבטחת מידע והאקינג. הקורסים הללו יעניקו לכם את האפשרות לסייע לילדים שלכם להכיר לעומק את עולם המחשבים ולהתמקצע בו. כך יוכלו בשלב מאוחר יותר לשלב את הידע, הכלים והמיומנויות שרכשו בלימודים עתידיים או לעשות שימוש בידע בתור תחביב שיכול לשפר את איכות החיים האופן משמעותי. 

החוג המושלם לילדים ובני נוער סקרנים

את הסקרנות והעניין של ילדיכם ניתן יהיה לרתום ללימודים מתקדמים במסגרתה של מכללת סייברנט המובילה. לבחירתכם יעמדו מגוון חוגים וקורסים מרתקים אשר יעוררו את העניין של ילדיכם ויאפשרו להם לרכוש ידע, וכלים הנחוצים להם להמשך הדרך, בין אם בלימודים, בקריירה עתידית או פשוט בתחביב אהוב ומסקרן במיוחד. לקבלת פרטים נוספים בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה כבר היום באתר או במספר הטלפון 03-9612699.  

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני