חוג פיתוח אפליקציות לילדים

אם בעבר נהוג היה לשלוח את ילדינו לשיעורי בלט, מחשב או פסנתר, כיום כל אלו אינם מספיקים. למעשה, ידע בסיסי במחשב הוא חשוב והורים רבים מעוניינים להכין את ילדים להתפתחויות הטכנולוגיות שלעולם יש להציע. התפתחויות אלו כוללות, למשל, פיתוח אפליקציות. בהתאם, הורים רבים ישמחו לשלוח את ילדיהם לקורס פיתוח אפליקציות לילדים.

 

למי מיועד חוג פיתוח אפליקציות לילדים

בעבר היה מספיק ללמד ילדים יישומי מחשב באופן חווייתי כדי להעצים את הידע שלהם. לצד השינויים הטכנולוגיים שהגיעו בשנים האחרונות, צצו קורסים מורכבים המפתחים את דמיונם של הילדים הרבה מעבר לכך. מה כולל קורס פיתוח אפליקציות ולמי הוא מותאם?

 

  • גילאי ילדים

הקורס יכול להתאים למגוון קבוצות גילאים. בין אם הם בני 10 ובין אם הם בני 18 ולקראת גיוס, חברה הדרכה מקצועית תדע להתאים את המדריכים ואת תוכן הלימודים – לצד דרגות הקושי שלהם – לקבוצות הגילאים השונות.

  • תוכן השיעורים

מבנה הקורס עצמו מורכב מבנייה הדרגתית של החומר: החל משיעורי מבוא, סביבת פיתוח של אפליקציה לטלפון הנייד, עיצוב הגרפיקה והתקנת האפליקציה על הטלפון החכם שלהם. במקביל לכך, הילדים והנוער יכירו מגוון לומדות פיתוח אפליקציות ואף יתנסו בפועל בפיתוחן ובתוכנות עיצוב. בסיומם של החוגים האלו אף יהיה פרויקט מסכם, פעילות בה המשתתפים מיישמים את הידע אותו רכשו לאורכו של הקורס.

  • תעודת סיום

בסיומו של הקורס, המשתתפים זוכים הרבה מעבר לתעודת סיום – הם זוכים בלימודי תכנות; לימודים המפתחים את הידע ויצר הסקרנות של הילדים. אין ספק שבעקבות השתתפותם בקורס, הילדים ישאפו להרחיב את הידע שלהם בנושא.

 

חוגים המעשירים את הידע – לילדים הסקרנים

פיתוח אפליקציות הוא תחום מתפתח שיכול להוות קריירה נוספת לאנשים בוגרים. לכן, אין שום סיבה לא להתחיל ללמד את הנושא כבר בילדות, שכן זהו תחום ידע ועיסוק מעניין ויצירתי. אצל מכללת סייברנט ישראל הילדים שלכם יוכלו ליהנות מחוויית לימוד מעשירה, מעצימה וכזו שתניב להם קריירה בבגרותם.

מידע נוסף בנושא

חוג פיתוח אפליקציות לילדים

נדמה כי עם השנים האפליקציות תפסו חלק בלתי נפרד מחיינו והן לא מתכוונות להיעלם. להיפך, פיתוח אפליקציות הופך להיות חלק חשוב ומשמעותי בחייהם של רבים, ולא רק מבוגרים. מכללת סייברנט פותחת חוג פיתוח אפליקציות לילדים ומזמינה אתכם להירשם. העניקו לילדיכם את האפשרות ליזום, ללמוד ולקחת חלק בפעילות שתצית את הדמיון ותעניק להם את הכלים והמיומנויות הדרושות לפיתוחה של אפליקציה מיוחדת ומרשימה.

חוג פיתוח אפליקציות לילדים שמצית את הדמיון

דמיון ויצירתיות יש לילדים שלנו בכמויות. אז למה שלא נרתום את הכישורים המיוחדים שלכם לפיתוח אפליקציה או משחק באופן עצמאי? חוג אפליקציות לילדים יהיה ללא ספק המקום הנכון בו יוכלו ילדיכם לחקור את היצירתיות ותחומי העניין שלהם ולרכוש את המיומנות והכישורים הנדרשים לשם פיתוחן של אפליקציות חדשניות ומרשימות במיוחד. במהלכו של החוג ניתן יהיה ללמוד בצורה ידידותית ומעשית גם יחד שפת תכנות ולהכיר את העקרונות החשובים בנושא אשר יאפשרו לכל הילדים הסקרנים אשר מתעניינים בעולם המחשבים להתחיל במסע שלהם בעולם הפיתוח.

החוגים אשר מוצעים לכם במכללה שלנו יהיו אלו אשר מועברים על ידי סגל ההוראה המוביל בתחומו. הצוות בעל ניסיון עשיר ורב בתעשיית ההייטק המקומית והעולמית ומקפיד על הדרכה קשובה לתלמידים. החוג מתנהל בקבוצות קטנות, דבר אשר מעניק לכל תלמיד את האפשרות ליהנות מיחס אישי ויכולת התקדמות בקצב אינדיבידואלי ובהתאמה לחזון היצירתי שלו.

מכירים את הטכנולוגיה לעומק

מכללת Cybernet מזמינה אתכם ואת ילדכם להכיר לעומק את עולם הטכנולוגיה העשיר אשר עומד מאחורי המכשירים החכמים ביותר כיום. השתתפות בחוג פיתוח אפליקציות יהיה זה שיעניק לילדים שלכם את הכלים לעסוק בפעילות זו ולהפוך אותה למקצוע או עיסוק עתידי במידה ויהיו מעוניינים בכך. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה באתר או במספר הטלפון 03-9612699, והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל ולענות על כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני