אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר


  רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

  פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית




   חוג פיתוח אפליקציות לילדים

   חוג פיתוח אפליקציות לילדים אצל מכללת סייברנט ישראל הילדים שלכם יוכלו ליהנות מחוויית לימוד מעשירה, מעצימה וכזו שתניב להם קריירה בבגרותם.

   מחפשים אחר הפעילות המעניינת ביותר בעבור ילדיכם? אם כך, אין ספק כי כדאי יהיה שתכירו את מכללת Cybernet ישראל אשר פותחת את שעריה ומזמינה את כל המעוניין לקחת חלק במסגרת חוג תכנות לילדים. חוג ייחודי זה מאפשרת לילדיכם להיחשף אל עולם הטכנולוגי מרתק אשר יעניק להם את האפשרות לקחת חלק בו ולהתחיל לרכוש יכולות תכנות ומיומנויות מרשימות בתחום. הנכם מוזמנים לפנות אל מכללת סייברנט כבר היום ולהבטיח את מקומם של ילדכם בחוג תכנות מרתק וכייפי. החוג יעניק לילדים יכולות ומיומנויות חשובות שנוגעים גם בכירות ידידותית ומעשית של שפות התכנות השונות, כישורים בהם יוכלו להשתמש גם בעתיד. לקבלת פרטים נוספים בנושא השאירו פרטים באתר או צרו קשר בטלפון 03-9612699 כבר היום.

   אם בעבר נהוג היה לשלוח את ילדינו לשיעורי בלט, מחשב או פסנתר, כיום כל אלו אינם מספיקים. למעשה, ידע בסיסי במחשב הוא חשוב והורים רבים מעוניינים להכין את ילדים להתפתחויות הטכנולוגיות שלעולם יש להציע. התפתחויות אלו כוללות, למשל, פיתוח אפליקציות. בהתאם, הורים רבים ישמחו לשלוח את ילדיהם לקורס פיתוח אפליקציות לילדים.

   למי מיועד חוג פיתוח אפליקציות לילדים?

   בעבר היה מספיק ללמד ילדים יישומי מחשב באופן חווייתי כדי להעצים את הידע שלהם. לצד השינויים הטכנולוגיים שהגיעו בשנים האחרונות, צצו קורסים מורכבים המפתחים את דמיונם של הילדים הרבה מעבר לכך. מה כולל קורס פיתוח אפליקציות ולמי הוא מותאם?

   – גילאי ילדים

   הקורס יכול להתאים למגוון קבוצות גילאים. בין אם הם בני 10 ובין אם הם בני 18 ולקראת גיוס, חברה הדרכה מקצועית תדע להתאים את המדריכים ואת תוכן הלימודים – לצד דרגות הקושי שלהם – לקבוצות הגילאים השונות.

   – תוכן השיעורים

   מבנה הקורס עצמו מורכב מבנייה הדרגתית של החומר: החל משיעורי מבוא, סביבת פיתוח של אפליקציה לטלפון הנייד, עיצוב הגרפיקה והתקנת האפליקציה על הטלפון החכם שלהם. במקביל לכך, הילדים והנוער יכירו מגוון לומדות פיתוח אפליקציות ואף יתנסו בפועל בפיתוחן ובתוכנות עיצוב. בסיומם של החוגים האלו אף יהיה פרויקט מסכם, פעילות בה המשתתפים מיישמים את הידע אותו רכשו לאורכו של הקורס.

   – תעודת סיום

   בסיומו של הקורס, המשתתפים זוכים הרבה מעבר לתעודת סיום – הם זוכים בלימודי תכנות; לימודים המפתחים את הידע ויצר הסקרנות של הילדים. אין ספק שבעקבות השתתפותם בקורס, הילדים ישאפו להרחיב את הידע שלהם בנושא.

   חוגים המעשירים את הידע – לילדים הסקרנים

   פיתוח אפליקציות הוא תחום מתפתח שיכול להוות קריירה נוספת לאנשים בוגרים. לכן, אין שום סיבה לא להתחיל ללמד את הנושא כבר בילדות, שכן זהו תחום ידע ועיסוק מעניין ויצירתי. אצל מכללת סייברנט ישראל הילדים שלכם יוכלו ליהנות מחוויית לימוד מעשירה, מעצימה וכזו שתניב להם קריירה בבגרותם.

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

   פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית




    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני