Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

  פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית


   חוג רובוטיקה לילדים

   חוגים מדעיים וטכנולוגיים הם הזדמנות מרגשת וחינוכית למוחות צעירים להתעמק בעולם הטכנולוגיה וההנדסה. במסגרת חוג רובוטיקה לילדים, הילדים מתוודעים לתחום המרתק של הרובוטיקה באמצעות פעילויות מעשיות וחוויות למידה אינטראקטיביות. הילדים לומדים כיצד לעצב, לבנות ולתכנת רובוטים משלהם, תוך טיפוח יצירתיות וכישורי פתרון בעיות. בהדרכתם של מדריכים מנוסים, הילדים חוקרים נושאים כמו קידוד בסיסי, הנדסת מכונות ומעגלים. באמצעות עבודת צוות ושיתוף פעולה, הם מפתחים יכולות חשיבה ביקורתיות ומשפרים את כישורי התקשורת שלהם. שיעורי הרובוטיקה לא רק מציתים תשוקה לתחומי המדע והטכנולוגיה, אלא גם מטפחים תחושת סקרנות וחדשנות אצל ילדים.

   קורס רובוטיקה לילדים

   חוג רובוטיקה לילדים

   מעוניינים בקורס? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   למה ללמוד ?

   מהם היתרונות שמקדם חוג רובוטיקה לילדים

   ילדים מאותגרים לנתח בעיות, לפרק אותן לרכיבים קטנים יותר ולפתח פתרונות יצירתיים בתהליך של תכנון ובניית רובוטים. זה עוזר להם לפתח חשיבה לוגית, תכנון אסטרטגי ויכולות קבלת החלטות בעלות ערך בהיבטים שונים של החיים. שיעורי רובוטיקה מציגים לילדים מושגי טכנולוגיה והנדסה בגיל צעיר. הם זוכים לחשיפה לנושאי התכנות וההנדסה כאשר חשיפה מוקדמת זו יכולה לעורר עניין בנושאים אלה, ועלולה לסלול את הדרך להזדמנויות חינוכיות וקריירה עתידיות בתחום. אך מלבד העניין הטכני, חוג רובוטיקה לילדים מטפח יצירתיות וחדשנות. לילדים יש את החופש לחקור את הדמיון שלהם ולחשוב מחוץ לקופסה תוך כדי עיצוב ותכנות רובוטים. הם לומדים לחדש, להתנסות ברעיונות שונים ולמצוא פתרונות ייחודיים לבעיות. זה מטפח את היצירתיות שלהם ומעודד אותם לגשת לאתגרים בראש פתוח.

   איפה תוכלו למצוא חוגי רובוטיקה רלוונטיים לילדכם?

   במידה והילדים שלכם מתעניינים בתחומי המדעים והטכנולוגיה, משחקים הרבה במחשב, או בעלי זיקה לתחומים, כדאי להתחיל כבר להשקיע בעתיד שלהם ולרשום אותם אל חוג רובוטיקה לילדים, חוגי תכנות שונים, בניית משחקים, ועוד קורסים רבים אחרים שיכולים לתרום לעתיד שלהם ולכוון אותם כבר בשלב מוקדם אל עבר קריירה מעניינת ומבטיחה. מכללת סייברנט ישראל מאכלסת קהל תלמידים גדול ב-38 מרכזים לחינוך, וכן, בקבוצות מקוונות רבות. התוכניות המגוונות שלנו מתוכננות בקפידה ומפוקחות על ידי מדריכים וצוותים חינוכיים מנוסים. אנו מעריכים מאוד אינטראקציה אנושית, בין אם היא מתרחשת באופן אישי או וירטואלית, וככאלה, התוכניות שלנו נותנות עדיפות לדיאלוג אותנטי והקשבה.

   מהם היתרונות שמקדם חוג רובוטיקה לילדים

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

   פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית


    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני