Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר

  רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

  פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית


   לימודי אבטחת מידע

   מחפשים אחר הפעילות המעניינת ביותר בעבור ילדיכם? אם כך, אין ספק כי כדאי יהיה שתכירו את מכללת Cybernet ישראל אשר פותחת את שעריה ומזמינה את כל המעוניין לקחת חלק במסגרת חוג תכנות לילדים. חוג ייחודי זה מאפשרת לילדיכם להיחשף אל עולם הטכנולוגי מרתק אשר יעניק להם את האפשרות לקחת חלק בו ולהתחיל לרכוש יכולות תכנות ומיומנויות מרשימות בתחום.

   הנכם מוזמנים לפנות אל מכללת סייברנט כבר היום ולהבטיח את מקומם של ילדכם בחוג תכנות מרתק וכייפי. החוג יעניק לילדים יכולות ומיומנויות חשובות שנוגעים גם בכירות ידידותית ומעשית של שפות התכנות השונות, כישורים בהם יוכלו להשתמש גם בעתיד. לקבלת פרטים נוספים בנושא השאירו פרטים באתר או צרו קשר בטלפון 03-9612699 כבר היום.

   לאחרונה, אנשים רבים בוחרים ללמוד לימודי אבטחת מידע ויש סיבה טובה לכך. אבטחת מידע הוא תחום שמושך את תשומת ליבן של מרבית החברות בשוק, גדולות וקטנות כאחד. כל אחת מן החברות רוצה לשמור על פרטיותה ועל האינפורמציה שהעומדת לרשותה. בבעלותה של כל חברה היום נמצא מאגר נתונים שמהווה את אחד הנכסים הגדולים של החברה. מדובר ברשימות לקוחות, רשימת הזמנות, פירוט עסקאות, מפרטים טכניים, מספרי כרטיסי אשראי ועוד. כאשר מדובר בחברות רפואיות או חברות אשראי יש בבעלותן מידע אף יותר רגיש. מובן כי בעולם הטכנולוגי של היום חשוב כי כל חברה תדע להתגונן מפני נזקים פוטנציאליים.

   לימודי אבטחת מידע – שיעור באבטחה

   אז ממה צריך להתגונן בעל העסק?

   • ריגול תעשייתי – ניסיון של החברות המתחרות להשיג אינפורמציה באשר לפיתוחים חדשים הקיימים בחברה, טכנולוגיות שעתידות לצאת לשוק, תאריכי יציאה לשוק, אסטרטגיות ועוד. הדברים הללו נועדו לתת יתרון לחברות המתחרות.
   • האקרים המעוניינים בכסף – מדובר בהאקרים אשר יכולים לפרוץ לשרתי החברה, לגנוב מידע ולדרוש תמורתו כסף, או לחילופין לפרוץ לחשבונות שונים ולנצל אותם על מנת לבצע רכישות.
   • האקרים בכוונת זדון – האקרים אשר פוגעים בחברה מתוך מניעים זדוניים או מתוך אידיאולוגיה. האקרים מסוג זה יפילו את השרתים או את אתר החברה, ימחקו אינפורמציה ויעשו את מירב הנזק שהם מסוגלים לעשות..
   • סייבר טרור – פעולות טרור הנעשות דרך רשת האינטרנט במטרה לייצר שינוי פוליטי, מדיני או חברתי בעזרת תעמולה פסיכולוגית, גיוס משאבים לפעולות טרור, פריצה למערכות ממחושבות השולטות על מערכות המים והחשמל במדינה ועוד.

   מתגוננים מפני התקיפה הבאה עם לימודי אבטחת מידע מתקדמים

   על מנת לעמוד בחזית ההגנה מול מתקפות של האקרים, סייבר-נט מכשירה את הדור הבא של המומחים לאבטחת מידע. אנו מספקים קורס מקיף עם מיטב המדריכים על מנת לתת לכם את הכלים הטובים ביותר להתמודד עם מתקפת הסייבר הבאה. לצד קורס סייבר ואבטחת מידע אנו מציעים עוד מגוון קורסים לכל הגילאים. הקורסים שלנו מסובסדים על ידי העיריה.

   פנו אלינו כעת ונשמח לספר לכם על מגוון האפשרויות העומדות בפניכם בסייבר-נט.

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

   פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית


    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני