לימודי אבטחת מידע

לאחרונה אנשים רבים בוחרים ללמוד לימודי אבטחת מידע ויש סיבה טובה לכך. אבטחת מידע הוא תחום שמושך את תשומת ליבן של מרבית החברות בשוק, גדולות וקטנות כאחד. כל אחת מן החברות רוצה לשמור על פרטיותה ועל האינפורמציה שהעומדת לרשותה. בבעלותה של כל חברה היום נמצא מאגר נתונים שמהווה את אחד הנכסים הגדולים של החברה. מדובר ברשימות לקוחות, רשימת הזמנות, פירוט עסקאות, מפרטים טכניים, מספרי כרטיסי אשראי ועוד. כאשר מדובר בחברות רפואיות או חברות אשראי יש בבעלותן מידע אף יותר רגיש. מובן כי בעולם הטכנולוגי של היום חשוב כי כל חברה תדע להתגונן מפני נזקים פוטנציאליים.

לימודי אבטחת מידע – שיעור באבטחה 

אז ממה צריך להתגונן בעל העסק ?

• ריגול תעשייתי – ניסיון של החברות המתחרות להשיג אינפורמציה באשר לפיתוחים חדשים הקיימים בחברה, טכנולוגיות שעתידות לצאת לשוק, תאריכי יציאה לשוק, אסטרטגיות ועוד. הדברים הללו נועדו לתת יתרון לחברות המתחרות.

• האקרים המעוניינים בכסף – מדובר בהאקרים אשר יכולים לפרוץ לשרתי החברה, לגנוב מידע ולדרוש תמורתו כסף, או לחילופין לפרוץ לחשבונות שונים ולנצל אותם על מנת לבצע רכישות.

• האקרים בכוונת זדון – האקרים אשר פוגעים בחברה מתוך מניעים זדוניים או מתוך אידיאולוגיה. האקרים מסוג זה יפילו את השרתים או את אתר החברה, ימחקו אינפורמציה ויעשו את מירב הנזק שהם מסוגלים לעשות..

• סייבר טרור – פעולות טרור הנעשות דרך רשת האינטרנט במטרה לייצר שינוי פוליטי, מדיני או חברתי בעזרת תעמולה פסיכולוגית, גיוס משאבים לפעולות טרור, פריצה למערכות ממחושבות השולטות על מערכות המים והחשמל במדינה ועוד.

מתגוננים מפני התקיפה הבאה עם לימודי אבטחת מידע מתקדמים

על מנת לעמוד בחזית ההגנה מול מתקפות של האקרים, סייבר-נט מכשירה את הדור הבא של המומחים לאבטחת מידע. אנו מספקים קורס מקיף עם מיטב המדריכים על מנת לתת לכם את הכלים הטובים ביותר להתמודד עם מתקפת הסייבר הבאה. לצד קורס סייבר ואבטחת מידע אנו מציעים עוד מגוון קורסים לכל הגילאים. הקורסים שלנו מסובסדים על ידי העיריה.

פנו אלינו כעת ונשמח לספר לכם על מגוון האפשרויות העומדות בפניכם בסייבר-נט.

לימודי אבטחת מידע

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני