לימודי מחשבים

ילדי שנות ה-90 וודאי זוכרים שיעורי מחשבים בבית הספר בהם היה לימוד של כל מיני פונקציות בסיסיות של המחשב. באותה תקופה המחשב עדיין היה יחסית חדש לנו, אך כיום לימודי מחשבים הם דבר אחר לגמרי. המחשבים הפכו לחלק מרכזי בחיינו הפרטיים והעסקיים, כאשר כמעט כל המערכת הכלכלית והיצרנית מבוססת על מחשבים. 

מרבית העבודה של מרבית העובדים מבוצעת על המחשב, כאשר אל לנו לשכוח את הסלולר אשר גם הוא פועל בעצם על אותם עקרונות תוכנה וחומרה עליהם בנוי המחשב. כמו המחשב כך גם הפלאפון נמצא כיום בבעלותו של כל אדם והצורך בתוכנות ואפליקציות ייעודיות קיים תמיד.

לימודי מחשבים ואפליקציות

לימודי המחשבים של סייבר-נט ילמדו אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת בהתאם לתחום אליו תרצו לפנות.

הקורסים שלנו מיועדים למגוון גילאים ומטרות :

  • קורס יוטיוב אשר ילמד את הצעירים כיצד להפוך לאושיות יוטיוב. הקורס מלמד כיצד להצטלם נכון, כיצד להעביר מסרים נכון וכיצד להתנהל בעולם הווירטואלי של יוטיוב. הקורס כולל סדנאות העצמה עצמית וחשיבה מחוץ לקופסא המעודדת פיתוח מיזמים.
  • קורס סייבר ואבטחת מידע לנוער אשר יתן להם את הבסיס להיכנס לאחד המקצועות הנחשקים ביותר.
  • קורס פיתוח אפליקציות אשר ילמד אתכם כיצד לפתח את האפליקציה החמה הבאה לסמארטפון
  • קורס קידום אתרים בגוגל לבעלי עסקים
  • קורס מכירות באינטרנט

סייבר-נט – פותחים לך דלת לעולם המחשבים

בין אם ברצונכם להתחיל למכור באינטרנט, לפתח אפליקציות או להתמחות בקידום אתרים – זה סימן שאתם מוכנים לעשות צעד קדימה ולהשתמש בכוחה של הטכנולוגיה לטובתכם. תחומים אלו מבטיחים להכניס לכם הכנסה טובה או להגדיל את ההכנסה הקיימת במידה ותשתמשו נכונה בכלים שתלמדו.

ההתמחות שלנו היא בהכשרת צעירים ובני נוער לביצוע תפקידים טכנולוגיים הן בצבא והן באזרחות. שמנו לנו למטרה לעזור לבני נוער לעלות על המסלול הנכון בחייהם ולהפיק מעצמם את המקסימום בעולם הטכנולוגי הסובב אותנו. הקורסים הינם בסבסוד העיריה ומוכרים על ידי מייקרוסופט העולמית.

לימודי מחשבים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני