רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית  לימודי סייבר לנוער

  מחפשים אחר החוג המושלם לילדים שלכם? מתעניינים בפעילות שתוכל לכלול גיבוש חברתי לצד רכישת ידע נרחב בתחומים מעניינים? חוג מחשבים לילדים אשר מוענק בסניפיה של מכללת Cybernet ישראל יהיה ללא ספק זה אשר ידבר אל ליבם של ילדים רבים ואף יעניק להם את ההזדמנות להיחשף לאחד מתחומי הלימודים המבוקשים ביותר כיום. כך שאת הידע הנרחב אותו ירכשו במהלך החוג, יוכלו לשמור ולפתח בהמשך דרכם בעולם הטכנולוגי המוביל של המחר. את הסקרנות והעניין של ילדיכם ניתן יהיה לרתום ללימודים מתקדמים במסגרתה של מכללת סייברנט המובילה. לבחירתכם יעמדו מגוון חוגים וקורסים מרתקים אשר יעוררו את העניין של ילדיכם ויאפשרו להם לרכוש ידע, וכלים הנחוצים להם להמשך הדרך, בין אם בלימודים, בקריירה עתידית או פשוט בתחביב אהוב ומסקרן במיוחד. לקבלת פרטים נוספים בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה כבר היום באתר או במספר הטלפון 03-9612699.

  אם נעצור רגע לחשוב על השינוי שעברנו ב-30 השנים האחרונות נראה כי המציאות שלנו השתנתה מקצה לקצה. מהפכה זו סבבה סביב מחשבים ואולי זו הסיבה מדובר לימודי סייבר לנוער הפכו לקורס אליו מעדיפים ההורים לשלוח את ילדיהם. אם לפני 30 שנים כלל לא היו לנו מחשבים בבית, ולפני 20 שנים מושגים כמו גוגל ויוטיוב לא היו קיימים – הרי שהיום עולם האינטרנט הוא אינסופי ובעלת תשתיות מהירות המאפשרות העברת כמויות גדולות של מידע, שידורי סטרימינג של אירועים באיכות גבוהה וכמויות בלתי נגמרות של מידע בכל תחום. אך כמו כל דבר חיובי – גם לאינטרנט יש צד שלילי.

  לימודי סייבר לנוער – מתגוננים מפני הסכנות

  העובדה כי המחשב והאינטרנט נמצא כיום בידי כמעט כל אדם מאפשרת להאקרים להשתמש בכישוריהם על מנת להטיב לעצמם על חשבון אחרים. ילדים קטנים או מבוגרים חסרי ידע באינטרנט הם אלה החשופים הכי הרבה לפגיעה של האקרים. מהן הסכנות הטמונות ברשת?

  • הונאות אינטרנטיות ופישינג במהלכן נגנבים כרטיסי אשראי או סכומי כסף גדולים אשר הועברו למקור מפוקפק שלא סיפק את המוצר הדרוש.
  • פדופילים ועברייני מין אשר מתחזים לאנשים אחרים במטרה לפתות ילדים
  • חומרים ואינפורמציה שאיננה ראויה עבור גילאים מסוימים
  • פריצת האקרים למחשב, פגיעה במחשב וגניבת מידע

  על מנת להתגונן בפני הסכנות הללו, מכללת סייבר-נט הקימה קורס סייבר לנוער אשר ילמד אותם כיצד להתמודד עם תופעות אלה ואחרות.

  הידע שלנו, האחריות שלכם

  זוהי אחריותכם כהורים לדאוג כי הילדים יודעים כיצד להגן על עצמם ברשת האינטרנט. ממש כפי שלימדתם אותם כיצד לחצות את הכביש וכיצד להיזהר כשחותכים אוכל עם סכין – כך עליכם לעזור להם להתגונן מפני האקרים ואנשים אחרים העשויים לפגוע בהם ברשת. יש לזכור כי מרחב האינטרנט הוא מרחב גדול אשר עוטף כל אחד מאיתנו, מאין מציאות חדשה שיש להסתגל אליה ואל חוקיה.

  סייבר-נט ישמחו לעזור לכם לישון בראש שקט ולהעניק לילדכם ידע רב בעולם המחשבים שישמש אותם בהמשך הדרך.

  ילדות וילדים מספרים

  הדס, אמא של ליאור
  ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
  עינב, אמא של גיא
  גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
  שרון, אמא של אלירן
  אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
  סיפורים נוספים

  רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

  פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני