לימודי סייבר לנוער

אם נעצור רגע לחשוב על השינוי שעברנו ב-30 השנים האחרונות נראה כי המציאות שלנו השתנתה מקצה לקצה. מהפכה זו סבבה סביב מחשבים ואולי זו הסיבה מדובר לימודי סייבר לנוער הפכו לקורס אליו מעדיפים ההורים לשלוח את ילדיהם. אם לפני 30 שנים כלל לא היו לנו מחשבים בבית, ולפני 20 שנים מושגים כמו גוגל ויוטיוב לא היו קיימים – הרי שהיום עולם האינטרנט הוא אינסופי ובעלת תשתיות מהירות המאפשרות העברת כמויות גדולות של מידע, שידורי סטרימינג של אירועים באיכות גבוהה וכמויות בלתי נגמרות של מידע בכל תחום. אך כמו כל דבר חיובי – גם לאינטרנט יש צד שלילי.

לימודי סייבר לנוער – מתגוננים מפני הסכנות

העובדה כי המחשב והאינטרנט נמצא כיום בידי כמעט כל אדם מאפשרת להאקרים להשתמש בכישוריהם על מנת להטיב לעצמם על חשבון אחרים. ילדים קטנים או מבוגרים חסרי ידע באינטרנט הם אלה החשופים הכי הרבה לפגיעה של האקרים. מהן הסכנות הטמונות ברשת ?

  • הונאות אינטרנטיות ופישינג במהלכן נגנבים כרטיסי אשראי או סכומי כסף גדולים אשר הועברו למקור מפוקפק שלא סיפק את המוצר הדרוש.
  • פדופילים ועברייני מין אשר מתחזים לאנשים אחרים במטרה לפתות ילדים
  • חומרים ואינפורמציה שאיננה ראויה עבור גילאים מסוימים
  • פריצת האקרים למחשב, פגיעה במחשב וגניבת מידע

על מנת להתגונן בפני הסכנות הללו, מכללת סייבר-נט הקימה קורס סייבר לנוער אשר ילמד אותם כיצד להתמודד עם תופעות אלה ואחרות.

הידע שלנו, האחריות שלכם

זוהי אחריותכם כהורים לדאוג כי הילדים יודעים כיצד להגן על עצמם ברשת האינטרנט. ממש כפי שלימדתם אותם כיצד לחצות את הכביש וכיצד להיזהר כשחותכים אוכל עם סכין – כך עליכם לעזור להם להתגונן מפני האקרים ואנשים אחרים העשויים לפגוע בהם ברשת. יש לזכור כי מרחב האינטרנט הוא מרחב גדול אשר עוטף כל אחד מאיתנו, מאין מציאות חדשה שיש להסתגל אליה ואל חוקיה.

סייבר-נט ישמחו לעזור לכם לישון בראש שקט ולהעניק לילדכם ידע רב בעולם המחשבים שישמש אותם בהמשך הדרך.

לימודי סייבר לנוער

מידע נוסף בנושא

חוג סייבר לילדים

חוג סייבר לילדים, ובמיוחד אלו אשר מיועדים לגילאי בית הספר היסודי, יהיה ללא ספק הפעילות המעניינת והמעשירה ביותר בעבורכם. את חוג זה, לצד רבים אחרים ניתן יהיה למצוא במסגרתה של מכללת סייברנט המובילה בתחומה. למכללה ישנם סניפים בפריסה ארצית והינה כוללת כ-300 תלמידים בכל רגע נתון. הבטיחו את הרשמת ילדכם לאחד החוגים המרתקים ביותר בתקופה האחרונה וצרו עמנו קשר כבר היום.

חוג סייבר לילדים – לימודים לעתיד בהיר יותר

עכשיו זה רגע האמת, אין סיבה להמשיך ולהתמהמה מבלי לבחור את הפעילות המעשירה והמרתקת ביותר בעבור הילדים שלכם. חוג סייבר לילדים מאפשר לכל תלמיד ותלמידה להיחשף לעולם העתיד תוך כדי לימודים מעניינים ועבודת צוות ייחודית בקבוצות קטנות. אל תוותרו על ההזדמנות לחשוף את ילדיכם אל עולם הסייבר המרתק כבר עכשיו!

עולם הסייבר הפך זה מכבר לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו, זאת גם בחשיפתנו לטלפונים הסלולריים ולמחשבים , ניידים ונייחים, לצד הטאבלטים והמכשירים האלקטרוניים השונים. כך שאין ספק כי הבחירה בחוג סייבר תהיה זו שתוכל להעניק לילדים שלכם את האפשרות להתעמק בתחום הלימודים האקטואלי והמעניין ביותר אשר יוכל לבוא לעזרתם בכל שלב במהלך חיים, זאת בין אם בתור תחביב ובין אם בתור קפיצת מדרגה אל עבר קריירה מרהיבה בעולם הסייבר המרתק.

הכישורים אותם ילדיכם ירכשו במהלך חוג הסייבר יהיו רבים הרבה יותר מאשר רק הידע בתחום הסייבר והמחשבים. הם ילמדו לעבוד בשיתוף פעולה, יחזקו את הערך העצמי, ייהנו מעידוד יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא וילמדו בעצמם על הדרכים הטובות ביותר שיוכלו לסייע בהתגוננות מפני סכנות שונות בעולם הדיגיטלי.

לימודים בקבוצות קטנות להצלחה גדולה

הלימודים בכל הקורסים והחוגים במסגרתה של מכללת סייברנט דוגלים בהענקת ערכי המצוינות הטכנולוגית והעזרה לזולת. כך למעשה היתרון של לימודים בקבוצות קטנות יכול לבוא לידי ביטוי בצורה יעילה ומרשימה יותר. יחד הילדים יוכלו ללמוד ולהשכיל בתחום, לתמוך זה בזו ולסייע אחד לשני בשיתוף פעולה פורה.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני