לימודי סייבר

לימודי סייבר פותחים בפנינו את הדלת לעולם אינפורמציה אינסופי. בדומה לדפוס אשר החל מהמאה ה-16 איפשר הפצת מידע להמונים, כך גם רשת האינטרנט מאפשרת הפצת מידע – רק בקנה מידה שלא נראה כדוגמתו בעבר. האינטרנט שינה מן היסוד את צורת הגישה וההפצה של מידע כאשר כיום כל אדם מכל מקום בעולם יכול לגשת לכל אינפורמציה מכל תחום. רשת האינטרנט מאפשרת יחסי גומלין פוריים בין אנשים המגיעים מתחומי עניין שונים ובין בעלי מקצוע לעמיתיהם או לקוחותיהם. האינטרנט יצר רשת קשרים סבוכה ומופלאה אשר יש לדעת כיצד לתעל אותה לטובתכם.

סייבר-נט – לימודי סייבר מתקדמים 

העובדה כי הילדים גם ככה מבלים את רוב זמנם מול המחשב הובילה אותנו למחשבה – מדוע לא לעשות מזה מקצוע ? מדוע לא למנף את אהבת הילדים למחשבים למשהו מועיל ? למה לשרוף זמן בפייסבוק אם בזמן הזה אפשר לתכנת אפליקציה או לשפר מערכת אבטחה של אתר ?

מסלול סייבר ואבטחת מידע של סייבר-נט מאפשר לנוער לקבל כלים רבים לעתיד. הלימודים מכשירים אותם ב-3 תחומים:

  • טכנאות מחשבים
  • ניהול רשתות
  • אבטחה וסייבר

לימודים אלה מיועדים לבני נוער אשר רוצים להתחיל את דרכם המקצועית בעולם המחשבים. בתום הלימודים יוכלו הנערים להתגייס לצה"ל ולשרת בתפקיד הקשור למערכות מחשבים, לצבור ניסיון חשוב ולצאת לאזרחות עם מקצוע נדרש ביד.

סייבר-נט – המקום הנכון ללימודי סייבר

אין ספק כי מדינתו התברכה באינספור מוחות מבריקים. המטרה של סייבר-נט היא לתת להם הזדמנות לממש את עצמם בענף הטכנולוגיה והמחשוב אשר נמצא בעליה מתמדת בשנים האחרונות. לאור התלות ההולכת וגוברת שלנו במחשבים – עושה רושם שמגמה זו לא תשתנה בקרוב.

סייבר-נט תעמיד לרשותכם צוות מדריכים מוכשר ומנוסה אשר עוסק בתחום שנים ארוכות וישמח להכשיר את הדור הבא של המתכנתים. המכללה שלנו מוכרת על ידי מיקרוסופט ומסובסדת על ידי העיריות המקומיות.

לימודי סייבר

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני