ממליצים

אייל שוורץ

אני מרגיש שהתפתחתי מקצועית ואישית במהלך הקורס, החוויה בחוג הייתה כיפית ומצחיקה, למידה טובה של החומר, החכמתי, הכרתי חברים חדשים והרכבתי הרבה מחשבים.

דן חזן

במהלך הקורס אני למדתי והשתפרתי. למשך הקורס גיליתי שאיפה רבה למצוינות. דאגתי לנסות ולהשתפר גם כשחשבתי שלמדתי את כל החומר. כתוצאה מכך אני היום מבין ויודע את כל החומר.

ירין שקדי

לאחר הקורס השתמשתי בכישורים שרכשתי בקורס גם לשימוש אישי וגם עזרתי למשפחה ולחברים, הרגשתי חכם ובעל כישורים. לסיכום היה מעניין וכיף, המדריך יודע להסביר את החומר ואני יודע כבר לתקן מחשבים לבד!

יובל לוי

תחום החוג עניין אותי מאוד אך לצערי לא הבנתי בזה לכן חששתי להיכנס לחוג, אך להפתעתי גיליתי שהמדריך היה נחמד וכיף לדבר איתו במיוחד מקצועית. אפילו הדבר שהכי הפחיד אותי שהוא השלב המעשי התברר ככיפי וחוויתי, אפילו יצא לי לתקן את המחשב של אחותי

נוי פרגון

בזמן השיעורים במיוחד בחלק המעשי חוויתי בקשיים אך תמיד הרגשתי שיש מי שיעזור לי. מדריך מסור וצוות מצטיין שענה לכל שאלה ועזר בכל דבר שיכלו
הקורס הציב בפניי לא פעם ולא פעמיים אתגרים. איך למרות הקושי האתגרים רק לימדו אותי ועזרו לי להתפתח.

חן פייל

הרגשתי שגודל הקבוצה השפיע על היחס האישי שהעניק לי המדריך, מכיוון שהקבוצה הייתה קטנה אז המדריך העניק לכל אחד יותר יחס אישי וככה כולם הבינו את החומר בצורה מעמיקה. בזכות גודל הקבוצה המצומצם כל תלמיד גם יכל לדבר עם המדריך מבלי לחכות הרבה זמן. בנוסף לכך הקבוצה עזרה לנו ללמוד ולהתפתח זה מזה

רועי שרר

בזכות הקורס למדתי גם את מקצוע המחשבים וגם כיצד להקשיב בזכות היחס של המדריך שגרם לי להקשיב יותר באדיקות בכך שהרגשתי שהוא הקשיב לי. לכן עכשיו אני יודע יותר מתמיד, קשוב יותר מתמיד

אביאל רם-און

נהניתי מאוד בחוג, למדתי דברים חדשים שלא ידעתי לפני, התפתחתי ולמדתי איך לתקן מחשבים אפילו תיקנתי את המחשב שלי, לפני הקורס ידעתי שלמידה מורכבת מיחסים של מורה-תלמיד יחסים שבהם המורה מדבר ואני מקשיב, אך כשהגעתי לקורס גיליתי יחסים חדשים של מורה-תלמיד יחסים של הקשבה הדדית ועזרה הדדית.

חיים

הקורס הציל לי את העבודה!
לקורס הגעתי לאחר שעבודתי דרשה ממני להבין בנושא המחשבים בהתחלה התייחסתי לקורס כעל עוד חובה של העבודה. אך לאחר הכרות עם צוות ההדרכה הופתעתי לגלות צוות תומך במיוחד, לאחר סיום הקורס זכיתי בשבחים בעבודה על ידעיתי בנושא.

חנה

המחשב בו אפילו את הפעולות הפשוטות לא הייתי יכולה לעשות נהפך לחברי הטוב ביותר והפך לשימושי במיוחד בשבילי. מי היה מאמין שמה התייחסתי עליו כקופסא חסרת שימוש יכולה לחבר אותי לשימושים כל כך רבים!

רימה

כל אחד צריך קורס כזה,
הקורס תרם לי רבות. נתן לי אפשרויות חדשות לשימוש במחשב בחיים הפרטיים ובעבודה אפילו הנכדים התרשמו מהיכולות שלי!

ליבי

צורת החשיבה שלי כלפי המחשב השתנתה לחלוטין. ראיתי רבות את הנכדים משתמשים במחשב לשימושים רבים ומרשימים, אך למרות ניסיונות רבים הנכדים לא יכלו ללמד אותי לעשות כמותם. בשל הסיבה הזאת הלכתי לקורס והתרשמתי מהגישה והיחס האישי. כך למדתי להגיע לרמה של הנכדים שלי במחשב.

בלה

עכשיו אנחנו גם הדור החדש. בזכות הקורס אני יודעת עכשיו להשתמש במחשב ויש לי אפילו דואל אלקטרוני ואני כבר לא צריכה לקרוא כל שניה לבן שלי שיעזור לי במחשב משום שעכשיו בזכות הקורס אני יודעת להסתדר לבד במחשב ואני אפילו יותר טובה מהבן שלי במחשה והוא קורה לי לעזרה.

אפרת

עכשיו אני יודעת להשתמש במחשב כשנרשמתי לקורס הרגשתי שלא אצליח ולמזלי, המדריך היה כל כך אכפתי, קשוב, מרגיע וסבלני שהצלחתי להגיע לרמה טובה מאוד. אני גולשת, מחפשת ואפילו משתמשת באקסל לחישוב צרכי הבית.

טלי

הקורס היה חוויה ניסיתי ללמוד מחשבים לפני הקורס פעמים רבות. אך בכל פעם המורה התייאש או לא נתן לי יחס כמו שקיבלתי בקורס הזה, סובלנות סבלנות ויחס אישי.

לאה

המחשב עכשיו הוא החבר הכי טוב שלי פעם הייתי מפחדת מהמחשב, היום המחשב והסמארטפון הוא החבר הטוב ביותר שלי. ואפילו קיבלתי סוף סוף דואר אלקטרוני והבנתי איך לפתוח ולהגיב.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני