אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם


ההרשמה הסתיימה לכל הקורסים פרט מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית לכניסה לרשימת המתנה מלאו את הפרטים

  מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
  מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   פיתוח הפוטנציאל של המוחות הצעירים בעזרת קורס תכנות

   בעידן הדיגיטלי של ימינו, מיומנויות קידוד הופכות לחשובות יותר ויותר, לא רק לצורך אפשרויות תעסוקה עתידיות אלא גם לצורך פיתוח חשיבה ביקורתית ויכולות לפתרון בעיות. קורסי תכנות מקוונים לילדים מספקים הזדמנות למוחות צעירים ללמוד ולפתח מיומנויות חיוניות אלה ישירות מהבית. לכן, אם גם אתם מבינים שאתם אחראים על עתיד הילדים שלכם, ברור מדוע קורס תכנות אונליין לילדים מעניין אתכם. במסגרת קורסים כאלה הילדים שלכם יכירו את עולם המושגים ואת היסודות של קידוד באמצעות שפות תכנות וכלים שונים, כגון Java, Python, HTML ועוד. קורסים אלה מותאמים במיוחד ליכולות הלמידה של ילדים, מה שהופך את מושגי הקידוד לנגישים ומושכים יותר. רוצים לרשום את הילדים לקורס כזה ולקבל תמורה מלאה? צרו קשר עם מכללת סייברנט ישראל.

   היתרונות של קורס תכנות אונליין לילדים

   ישנם יתרונות רבים לרישום ילדים לקורסי תכנות מקוונים. למשל:

   • שיפור היצירתיות ומיומנויות פתרון בעיות.
   • טיפוח שיתוף פעולה ועבודת צוות
   • הכנת הילדים לקריירה עתידית בטכנולוגיה

   מעבר לכל אלה, קורס תכנות אונליין לילדים פשוט מאפשר לילדים של כולנו חשיפה. אף אחד לא מתחייב על כך שהילדים יהפכו להיות מתכנתים בסופו של דבר. בהחלט יכול להיות שתחום אחר יעניין אותם בחיים. עם זאת, בפועל אנחנו רואים שעצם החשיפה לתחום מרתק כמו תכנות כבר כשלעצמה תורמת תרומה גדולה להתפתחות הילד.

   איך לבחור מקום מוביל לקורס תכנות שיתאים גם לילדים שלכם?

   לבחור קורס תכנות אונליין לילדים זו משימה מורכבת, כי בישראל של ימינו יש הרבה מקומות שבהם הילדים יוכלו ללמוד את התחום הזה. עם זאת, לא בכל מקום אפשר ליהנות מהשילוב בין מקצועיות, מוניטין  וצוות הוראה מקצועי ביותר. חשוב מאוד, כאשר מחפשים קורס תכנות לילדים, שהקורס יהיה בנוי בצורה שמתאימה לילדים. הרעיון כאן הוא לא להכביד עליהם עם לימודים נוספים, אלא לעורר את העניין ואת הסקרנות שלהם. לכן ברור מדוע מכללת סייברנט ישראל זו בחירה יוצאת מן הכלל. דברו עם נציגי המכללה במספר: 03-9612699 לקבלת פרטים נוספים ולביצוע רישום לכל קורס שיכול להתאים גם לילדים שלכם.

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
   מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני