קורס אבטחת מידע

קורס אבטחת מידע מכשיר אתכם לעבוד באזור הכי רגיש של כל חברה. בתקופה של ימינו מרבית המידע של החברות השונות נמצא על המחשב האישי וחלקו נמצא גם במערכות שונות המותקנות על השרתים של החברה. במידה ומדובר במשרד קטן יתכן ומדובר רק במספר קבצי אקסל ומערכת לניהול לקוחות, אך כאשר מדובר בחברות אשראי, חברות ביטוח או חברות הייטק – הרי שמדובר בכמויות אדירות של מידע, כאשר מרבית המידע הזה רגיש. חשיפה של מידע זה או חלק ממנו עשויה לפגוע באינספור אנשים, הן בפן האישי והן בפן הכלכלי והעסקי. על מנת למנוע זאת, כל חברה צריכה לכלול מערך מסודר של אבטחת מידע.

קורס אבטחת מידע – מה לומדים ? 

על מנת למנוע מהאקרים או מרגלים תעשייתיים להשיג מידע רגיש, תוכלו לשכור את שירותיו של אדם המתמחה באבטחת מידע. בקורס לאבטחת מידע לומדים פיקוח, הרשאות, הצפנה, הגנה מפני סוסים טרויאנים, וירוסים, רוגלות, גיבויים, תקשוב וכדומה. כמו כן הקורס מלמד הגנה על מגוון מערכות המידע הקיימות בכל עסק:

  • מערכות תקשורת
  • מערכות הפעלה
  • תחנות קצה
  • שרתי גישה
  • מרחב האינטרנט
  • ועוד

על מנת לקבל את ההדרכה הטובה ביותר בתחום תוכלו לפנות לסייבר-נט המעניקה קורס מקיף בנושא סייבר ואבטחת מידע. מדובר בלימודים האורכים 3 שנים כאשר בכל שנה מתמקדים בנושא אחר:

טכנאות מחשבים, ניהול רשתות ואבטחת סייבר.

סייבר-נט – המקום הנכון לעבור קורס אבטחה מידע

לאחר שנות ניסיון רבות ועשרות קורסים שהסתיימו בהצלחה, סייבר-נט הציבה לעצמה למטרה לפתוח קורסים בכל רחבי הארץ על מנת להכשיר את הכישרונות של המחר. אנו מתמקדים בקהל בני הנוער, מכשירים אותם להיות מומחים בעולם המחשבים טרם הצבא – מה שיאפשר להם להשתלב בתפקידים טכנולוגיים נחשקים במהלך שירותם ולצאת מן הצבא עם מקצוע ביד. הקורסים מיועדים גם לצעירים אחרי צבא אשר הבינו את הפוטנציאל העצום הגלום בעולם התכנות והפיתוח.

קורס אבטחת מידע

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני