קורס האקרים

תקיפות סייבר על ידי האקרים הם דבר המוכר עוד מראשית התקופה בה מחשבים החלו להיות אחראים על אחסון המידע של חברות או גופים שונים. קורס האקרים נועד להכשיר האקרים בצד החוק, כלומר האקרים אשר מנסים לשפר את פרצות ההגנה הקיימות בעסק או בגוף הציבורי שמעסיק אותם. פעולות אלה נועדו למנוע את חדירתם של האקרים אחרים אשר עשויים לגנוב מידע תעשייתי (ריגול תעשייתי), לגנוב מידע רגיש כמו כרטיסי אשראי או לסכן את בטחון המדינה (סייבר טרור).

קורס האקרים לנוער

קורס האקרים הוא אחד התחומים המרתקים בעולם אבטחת המידע ומושך אליו תשומת לב רבה מן המעסיקים. האם גם הילד שלכם רוצה ללמוד כיצד לתקן פרצות אבטחה במערכות mobile או ווינדוס ? האם הוא מתעניין בתקיפות יישומים מסוג web או חדירה לרשתות אלחוטיות ? האם אתם מעוניינים להעניק לו הכשרה אשר תשרת אותו בשירות הצבאי ובאזרחות ?

אם התשובה היא כן, סימן שזה הזמן ליצור קשר עם סייבר-נט. אנו מציעים מגוון גדול של קורסים מקיפים לנוער אשר יכשירו אותם להיות ההאקרים הבאים. נוסף לאבטחת מידע וסייבר אנו מתמחים גם בקידום אתרים לבעלי עסקים ומכירות באינטרנט למבוגרים.

הכוכב הבא – גרסת היוטיוב

במידה וילדכם עדיין קטן, תוכלו לרשום אותו לקורס יוטיוברים אשר ילמד אותו כיצד לבטא את עצמו ביוטיוב ולהפוך לכוכב רשת. קורס זה המיועד לילדים בכיתות ו' עד י"א כולל סדנאות חשיבה מחוץ לקופסא, העצמה אישית, דחיפה ליצירת מיזמים, טיפים לצילום ומיתוג נכון ועוד.

רשת של הנאה

הקורסים של סייבר-נט הם מקור להנאה רבה עבור ילדים ונוער. הם לומדים כיצד להתנהל נכון בסביבה האינטרנטית, כיצד למנף את האהבה שלהם למחשבים למקצוע מועיל, כיצד להשתמש בכישורים ותבניות חשיבה בחייהם הפרטיים והכי חשוב – הם עולים על מסלול של מצוינות כשבידיהם האפשרות לעבוד במקצוע מכובד ונדרש בשוק העבודה, מקצוע שהדרישה אליו רק תלך ותעלה.

קורס האקרים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני