אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם


ההרשמה הסתיימה לכל הקורסים פרט מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית לכניסה לרשימת המתנה מלאו את הפרטים

  מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
  מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   קורס מחשבים לילדים

   קורס מחשבים לילדים לימודי מחשבים טומנים בחובם השפעה על עיצוב הזהות של המשתתפים. קורס המחשבים אותו מציעה מכללת סייברנט ישראל לא רק יחנך את הילדים שלכם אלא גם ידאג לפתח את המחשבה העצמאית שלהם לצד שימת דגש על עבודת צוות.

   מחפשים אחר הפעילות המעניינת ביותר בעבור ילדיכם? אם כך, אין ספק כי כדאי יהיה שתכירו את מכללת Cybernet ישראל אשר פותחת את שעריה ומזמינה את כל המעוניין לקחת חלק במסגרת חוג תכנות לילדים. חוג ייחודי זה מאפשרת לילדיכם להיחשף אל עולם הטכנולוגי מרתק אשר יעניק להם את האפשרות לקחת חלק בו ולהתחיל לרכוש יכולות תכנות ומיומנויות מרשימות בתחום. הנכם מוזמנים לפנות אל מכללת סייברנט כבר היום ולהבטיח את מקומם של ילדכם בחוג תכנות מרתק וכייפי. החוג יעניק לילדים יכולות ומיומנויות חשובות שנוגעים גם בכירות ידידותית ומעשית של שפות התכנות השונות, כישורים בהם יוכלו להשתמש גם בעתיד. לקבלת פרטים נוספים בנושא השאירו פרטים באתר או צרו קשר בטלפון 03-9612699 כבר היום.

   כאשר מדובר בחינוך מחשבים, אין דבר כזה להתחיל ללמד מוקדם מדי. אין ספק שתחום המחשבים בכלל, וחופש המידע שהוא מאפשר בפרט, יכולים להוות סכנה עבור ילדים ובני נוער צעירים. עם זאת, האמירה שהמוח שלהם טרם עוצב וישנה סכנה לתמימות שלהם היא שגויה: במרבית המקרים הם יודעים הרבה יותר מאתנו על הטכנולוגיה ועל אובדן הפרטיות. בהתאם, קורס מחשבים לילדים הוא חשוב לאין ערוך שכן דרכו הם יוכלו ללמוד באופן מסודר בהרבה על העולם שבחוץ ועל המציצנות שהוא מאפשר.

   תחומי הלימוד בקורס מחשבים לילדים

   כשם שעולם המחשבים הוא מגוון ורווי תחומים ותת נושאים, כך גם קורסי המחשבים המיועדים לילדים. אלו תכנים לימודים אלו כוללים?

   – שפות תכנות

   עולם התכנות נשמע מסובך, אפילו עבורנו המבוגרים. אך זה כלל לא אמור להיות כך! שפות התכנות השונות, בין אם Java, Python  או C++ הן למעשה שפות לכל דבר, עם מבנים תחביריים המסייעים למחשב לקרוא פקודות. בהתאם, חשיפה לשפות אלו ולהשפעה שהן נושאות עמן מפתחת את היצירתיות של הילדים ומאתגרים אותם הרבה מעבר למה שהלימודים הסטנדרטיים בבית הספר יכולים לעשות עבורם.

   – לימודי סייבר

   לימודי סייבר ואבטחת מידע מאפשרים לילדים להבין את המשמעות שבשימוש לרעה במידע סודי. לצד הלימודים המחנכים אותם כיצד למנוע פרצות ברחבי האינטרנט, זה גם מלמד אותם על בגרות ולקיחת אחריות כאנשים עצמאיים והגונים. כלומר, הם מבינים בשיעורים אלו כי מידע הוא כוח שיש להשתמש בו כראוי.

   – לימודי רובוטיקה

   תחום לימודים נוסף, המתבסס רבות על תחום המחשבים, הוא הרובוטיקה. מדובר בענף מחשבים פופולרי ההולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. משום שהעתיד נמצא במחשבים ובמכניקה, ידע ברובוטיקה הוא כזה שניתן ליישם ולהביא לידי ביטוי בבתי חולים, במשרדים ועוד. במהלך לימודים אלו, ילדים לומדים הרבה מעבר לכתיבת קוד באמצעות שפות תכנות; הם לומדים את החוקיות מאחורי בניית הרובוט לצד עבודת צוות – אלמנט חשוב לא פחות מלמידה עצמאית.

   לימודי מחשבים כדלת לעתיד

   לימודי מחשבים טומנים בחובם השפעה על עיצוב הזהות של המשתתפים. קורס המחשבים אותו מציעה מכללת סייברנט ישראל לא רק יחנך את הילדים שלכם אלא גם ידאג לפתח את המחשבה העצמאית שלהם לצד שימת דגש על עבודת צוות.

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
   מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני