קורס מחשבים

הנושא של קורס מחשבים אולי נשמע כמו משהו שההורים שלנו צריכים, אך ישנם קורסי מחשבים שונים המציעים מידע עמוק ומקיף במיוחד. אם בעבר היה צורך ללמד אנשים נושאים בסיסיים כמו גלישה באינטרנט או שימוש במעבד תמלילים, הרי שהיום – לאחר שהמחשבים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו – כל אדם יודע לעשות דברים אלה. ממש כפי שאנו צברנו יותר ידע בנוגע למחשבים, כך גם קורסי המחשבים עלו רמה. היום קורסי המחשבים הפופולריים כבר לא עוסקים בפעולות הפשוטות אלא מתמקדים בנושאים מעמיקים כמו אבטחת מידע, שפות תכנות, פיתוח אפליקציות, קידום בגוגל, מכירות באינטרנט, יוטיוב ועוד.

קורס מחשבים במגוון נושאים 

סייבר-נט מציעה את קורסי המחשבים שלה במספר נקודות במרכז הארץ כאשר בקרוב הפריסה תהיה ארצית. המטרה היא להכשיר את הדור הבא של המתכנתים ומומחי הרשת, לגלות את הכישרונות של העתיד ולאפשר להם לעבוד בתחום הכי מרתק, מתפתח ורווחי שיש. הקורסים של סייבר-נט כוללים:

  • קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – קורס הכולל לימודי תכנות בסיסיים, JAVA, עיצוב גרפי, העלאת ותחזוקת שרת בצד לקוח ועוד. בסוף הקורס כל תלמיד יפתח אפליקציה משלו.
  • קורס קידום אתרים – קורס המיועד לבעלי עסקים ומלמד כיצד לעבוד עם Google Analytics, Adwords, הזנת תכנים לאתר, כתיבת מאמרים ועוד.
  • קורס סייבר ואבטחת מידע – משלב בתוכו שלושה קורסים: טכנאי מחשבים, ניהול רשתות, אבטחה וסייבר. קורס מקיף המלמד את סודות ההגנה על שרתים ומערכות מידע, קידוד, הצפנה, עצירת רוגלות וסוסים טרויאנים ועוד.
  • מכירות באינטרנט – קורס המלמד אנשים למכור באיביי, אמאזון ואלי אקספרס.
  • יוטיוברים – קורס לילדים ונוער המלמד אותם כיצד להפוך לכוכבי יוטיוב. הקורס כולל סדנאות העצמה אישית, סדנה טכנולוגית המלמדת לחשוב מחוץ לקופסא, סודות הצילום והפרסום הנכון ועוד.

קורס מחשבים מקצועי במכללת סייבר-נט

הקורסים של סייבר-נט מבטיחים להשאיר אתכם ההורים מרוצים. לא רק שהילד לומד מקצוע לחיים, הדבר גם מתבטא בשיפור בלימודים בבית הספר ובמשמעת העצמית שלו. הקורסים שלנו מסובסדים על ידי העיריה והינם בעלות נמוכה משמעותית לעומת המתחרים.

בואו ליהנות מן הניסיון רב של המדריכים שלנו המחכים לכך בנקודות שונות בארץ.

קורס מחשבים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני