קורס סייבר לנוער

הנוער שלנו הוא העתיד שלנו. גיל הנוער הוא צומת דרכים חשובה: 

מצד אחד הם יכולים לבחור להעביר את ימיהם בבטלה ולהתחיל לחשוב על העתיד רק לאחר הצבא.

מצד שני, הם יכולים לבחור להתחיל ללמוד מקצוע שמעניין אותם, לעסוק בו בשעות הפנאי, להמשיך לעשות אותו גם בצבא ובתום הצבא לצאת עם ניסיון רב ומקצועי חיוני ביד. חשוב לזכור כי בגיל צעיר הילדים מסוגלים לקלוט מידע הרבה יותר מהר ולהטמיע תבניות חשיבה מורכבות אשר קשה להטמיע בגיל מבוגר. עיסוק מגיל צעיר בתחום המחשבים מבטיח כי תוך כמה שנים הם יהפכו למומחים בתחום זה.

קורס סייבר לנוער – לומדים מקצוע לחיים

אחד התחומים החמים והמבוקשים היום בשוק הוא מתכנתים. בין אם מדובר במתכנתי אפליקציות, מומחים באבטחת מידע או בודקי תוכנה – המכנה המשותף בין כולם הוא ידע מעמיק במחשבים. הנוער כיום אוהב לשבת שעות ארוכות מול המחשב והפלאפון, אז מדוע לא להפוך אהבה זו למקצוע ?

הודות לעובדה כי מגיל קטן הילדים מתעסקים עם מוצרים טכנולוגיים, כיום קל להם יותר ללמוד מקצועות כמו תכנות ואבטחת מידע.

את היתרון היחסי שיש כיום לבני נוער מעוניינים סייבר-נט למנף ולהעניק לאותם ילדים את הכלים הדרושים על מנת להפוך את התחביב למקצוע. לשם קח אנו מציעים מגוון קורסים המסובסדים על ידי העיריה.

קורס סייבר לנוער במכללת סייבר-נט – בונים לכם עתיד טוב יותר

סייבר-נט מעמידים לרשות הנרשמים קורס סייבר ואבטחת מידע המוכר על ידי מייקרוסופט העולמית. הקורס מועבר על ידי טובי המרצים וכולל בתוכו 3 קורסים :

  • טכנאות מחשבים
  • ניהול רשתות
  • אבטחה וסייבר

הקורסים מועברים במספר נקודות בארץ ובקבוצות קטנות של עד 12 איש, מה שמאפשר יחס אישי והשקעה בכל תלמיד. בסוף הקורס יוכלו הנערים להשתלב בתפקידים טכנולוגיים במהלך שירותם הצבאי ולצבור ניסיון בתור מתכנתים ומנהלי רשתות. לאחר השירות סביר להניח כי הם ימצאו מקום עבודה במהרה באחת מתוך החברות הטכנולוגיות הרבות הקיימות בשוק.

פנו כעת אל סייבר-נט ויחד נבנה עתיד טוב יותר לילדים.

קורס סייבר לנוער

מידע נוסף בנושא

קורס סייבר לנוער

קורס סייבר לנוער מאפשר לילדים שלכם ללמוד מקצוע לחיים. זה שיחשוף אותם לעולם טכנולוגי מרתק ויאפשר להם לרכוש את הכישורים המובילים בעולם הסייבר של המחר. קורס זה, לצד רבים אחרים בתחומי הטכנולוגיה, הניהול, התקשורת ועוד, ניתן יהיה למצוא במסגרתה של מכללת Cybernet ישראל. המכללה מונה כ-300 תלמידים בכל זמן נתון ומזמינה גם אתכם ואת ילדיכם להכיר מקרוב את יסודות התכנות, אבטחת המידע ועוד…

מה לומדים במסגרתו של קורס סייבר לנוער?

קורס סייבר לנוער מהווה את אחד ממסלולי הלימודים הנחשקים והמעניינים ביותר. הוא זה שמעניק לילדיכם את האפשרות להיחשף גם לתחומים הבאים:

  • טכנאות מחשבים

  • ניהול רשתות

  • תכנות

  • אבטחה וסייבר

השילוב של הנקודות הללו מאפשר לבני נוער רבים להכיר לעומק את עולם הסייבר ואף לרכוש מיומנויות שונות נוספות אשר יוכלו ללא ספק לממש את הפוטנציאל שלהם בתחום זה. לימודי סייבר לבני נוער מעודדים פיתוח יצירתיות, חשיבה עצמאית, שיפור מיומנויות חברתיות, עבודה בצוות ועוד…כל הכלים והמיומנויות הללו יהיו בעלי משמעות רבה במהלך העולם העתידני של הסייבר ואף יסייעו לילדיכם את היכולת להתמודד עם הידע הנרחב ויישומו בהיבטים שונים.

סגל הוראה מקצועי וקשוב

על מנת להבטיח את מהלכו של קורס סייבר מעשיר ומעניין, מכללת סייברנט שמחה להעמיד לרשותכם את צוות המרצים והמורים המובילים בתחומם אשר ילווה אתכם בנאמנות ובקשב רק לכל אורך הלימודים. כל סגל ההוראה בעל ניסיון מעשי רב בתעשיית ההייטק המקומית והעולמית ומקפיד על התאמת שיטות ההוראה לצרכים של התלמידים. הלימודים במכללה נערכים בקבוצות למידה קטנות, נקודה חשובה אשר מבטיחה כי כל תלמיד יוכל ליהנות מיחס אישי ומעקב אחר ההתקדמות האישית שלו.

סייברנט כוללת סניפים בפריצה ארצית ומעניקה לילדים ובני נוער מכל רחבי הארץ את ההזדמנות ליהנות מקורסים וחוגים מרתקים בתחום הטכנולוגי בכל שלב. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה כבר היום באתר או במספר הטלפון 03-9612699 ולקבל מידע נוסף אודות מגוון הקורסים המרתקים שעומדים לבחירתכם.

 

 

לימודי סייבר לנוער

בחלוף השנים אנו יכולים לראות כי העולם שלנו הופך לטכנולוגי ומרתק יותר ויותר. כך שלמה לא לחשוף את הילדים לתחומים המעניינים והמלהיבים הללו? לימודי סייבר לנוער אשר נערכים במסגרתה של מכללת סייברנט יהוו את הקורס המושלם בעבור בני נוער רבים מכל רחבי הארץ. המכללה הינה בעלת סניפים בפריסה ארצית – רחובות, נס ציונה, ראשון לציון מערב, ראשון לציון מזרח, תל אביב- קריית שלום, תל אביב- שרונה (בקרוב). כך שלא משנה היכן אתם מתגוררים, הרי שתוכלו להעניק לילדים שלכם את האפשרות להיחשף לנושאים מרתקים בעולם הסייבר.

לימודי סייבר לנוער – עושים את זה נכון

בני הנוער כיום נדמה כאילו ולא יכולים להיפרד מהטכנולוגיה לרגע אחד, כך שלא לא לסייע להם להפוך את אחד התחביבים האהובים ביותר עליהם לתחום לימודים מרתק אשר עשוי לפתוח בפניהם אינספור דלתות לקריירה עתידית מתגמלת ומעניינת במיוחד. לימודי סייבר לנוער חושפים את ילדיכם אל נושאים שונים ומרתקים הכוללים בין היתר גם את תחום אבטחת המידע והסייבר, ניהול רשתות ואפילו טכנאות מחשבים.

קורס זה מתנהל על ידי טובי המרצים בתחומם, אלו אשר מחזיקים בניסיון מעשי רב בתעשיית ההייטק המקומית והעולמית גם יחד ומקפידים על הענקת היחס האישי והחם כלפי כל תלמיד ותלמידה. הלימודים עצמם מתנהלים בקבוצות קטנות, דבר המאפשר לכל אחד ליהנות מן הליווי הצמוד ומעקב אחר ההתקדמות האישית של כל תלמיד, אשר יסייע ברכישת מיומנויות יצירתיות שונות לצד ידע נרחב ועשיר בתחום הסייבר.

קורס סייבר מוביל לכל המעוניין

לימודי סייבר מאפשרים לכל מי שאי פעם חלם על עולם המחשבים ורוצה להעמיק בו יותר. מכללת סייברנט מעניקה לבני נוער מכל רחבי הארץ את היכולת לקחת חלק בלימודים מרתקים אשר ישפרו את היכולת שלהם לעבודה בצוות, יעשירו את הידע שלהם בתחום הסייבר ויאפשרו לרבים להתחיל את המסע שלהם בעולם הסייבר המרתק בליווי המקצוענים שבתחום. צרו קשר עם המכללה כבר היום לקבלת פרטים נוספים בנושא.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני