רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית  קורס סייבר לנוער

  מחפשים אחר החוג המושלם לילדים שלכם? מתעניינים בפעילות שתוכל לכלול גיבוש חברתי לצד רכישת ידע נרחב בתחומים מעניינים? חוג מחשבים לילדים אשר מוענק בסניפיה של מכללת Cybernet ישראל יהיה ללא ספק זה אשר ידבר אל ליבם של ילדים רבים ואף יעניק להם את ההזדמנות להיחשף לאחד מתחומי הלימודים המבוקשים ביותר כיום. כך שאת הידע הנרחב אותו ירכשו במהלך החוג, יוכלו לשמור ולפתח בהמשך דרכם בעולם הטכנולוגי המוביל של המחר. את הסקרנות והעניין של ילדיכם ניתן יהיה לרתום ללימודים מתקדמים במסגרתה של מכללת סייברנט המובילה. לבחירתכם יעמדו מגוון חוגים וקורסים מרתקים אשר יעוררו את העניין של ילדיכם ויאפשרו להם לרכוש ידע, וכלים הנחוצים להם להמשך הדרך, בין אם בלימודים, בקריירה עתידית או פשוט בתחביב אהוב ומסקרן במיוחד. לקבלת פרטים נוספים בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה כבר היום באתר או במספר הטלפון 03-9612699.

  הנוער שלנו הוא העתיד שלנו. גיל הנוער הוא צומת דרכים חשובה:

  מצד אחד, הם יכולים לבחור להעביר את ימיהם בבטלה ולהתחיל לחשוב על העתיד רק לאחר הצבא.

  מצד שני, הם יכולים לבחור להתחיל ללמוד מקצוע שמעניין אותם, לעסוק בו בשעות הפנאי, להמשיך לעשות אותו גם בצבא ובתום הצבא לצאת עם ניסיון רב ומקצועי חיוני ביד. חשוב לזכור כי בגיל צעיר הילדים מסוגלים לקלוט מידע הרבה יותר מהר ולהטמיע תבניות חשיבה מורכבות אשר קשה להטמיע בגיל מבוגר. עיסוק מגיל צעיר בתחום המחשבים מבטיח כי תוך כמה שנים הם יהפכו למומחים בתחום זה.

  קורס סייבר לנוער – לומדים מקצוע לחיים

  אחד התחומים החמים והמבוקשים היום בשוק הוא מתכנתים. בין אם מדובר במתכנתי אפליקציות, מומחים באבטחת מידע או בודקי תוכנה – המכנה המשותף בין כולם הוא ידע מעמיק במחשבים. הנוער כיום אוהב לשבת שעות ארוכות מול המחשב והפלאפון, אז מדוע לא להפוך אהבה זו למקצוע ?

  הודות לעובדה כי מגיל קטן הילדים מתעסקים עם מוצרים טכנולוגיים, כיום קל להם יותר ללמוד מקצועות כמו תכנות ואבטחת מידע.

  את היתרון היחסי שיש כיום לבני נוער מעוניינים סייבר-נט למנף ולהעניק לאותם ילדים את הכלים הדרושים על מנת להפוך את התחביב למקצוע. לשם קח אנו מציעים מגוון קורסים המסובסדים על ידי העיריה.

  קורס סייבר לנוער במכללת סייבר-נט – בונים לכם עתיד טוב יותר

  סייבר-נט מעמידים לרשות הנרשמים קורס סייבר ואבטחת מידע המוכר על ידי מייקרוסופט העולמית. הקורס מועבר על ידי טובי המרצים וכולל בתוכו 3 קורסים:

  • טכנאות מחשבים.
  • ניהול רשתות.
  • אבטחה וסייבר.

  הקורסים מועברים במספר נקודות בארץ ובקבוצות קטנות של עד 12 איש, מה שמאפשר יחס אישי והשקעה בכל תלמיד. בסוף הקורס, יוכלו הנערים להשתלב בתפקידים טכנולוגיים במהלך שירותם הצבאי ולצבור ניסיון בתור מתכנתים ומנהלי רשתות. לאחר השירות סביר להניח כי הם ימצאו מקום עבודה במהרה באחת מתוך החברות הטכנולוגיות הרבות הקיימות בשוק.

  פנו כעת אל סייבר-נט ויחד נבנה עתיד טוב יותר לילדים.

  ילדות וילדים מספרים

  הדס, אמא של ליאור
  ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
  עינב, אמא של גיא
  גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
  שרון, אמא של אלירן
  אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
  סיפורים נוספים

  רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

  פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני