אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם


ההרשמה הסתיימה לכל הקורסים פרט מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית לכניסה לרשימת המתנה מלאו את הפרטים

  מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
  מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   קורס סייבר לנוער: להשתתף בתכנית לימודים מומלצת

   מחפשים אחר הפעילות המעניינת ביותר בעבור ילדיכם? אם כך, אין ספק כי כדאי יהיה שתכירו את מכללת Cybernet ישראל אשר פותחת את שעריה ומזמינה את כל המעוניין לקחת חלק במסגרת חוג תכנות לילדים. חוג ייחודי זה מאפשרת לילדיכם להיחשף אל עולם הטכנולוגי מרתק אשר יעניק להם את האפשרות לקחת חלק בו ולהתחיל לרכוש יכולות תכנות ומיומנויות מרשימות בתחום. .

   הנכם מוזמנים לפנות אל מכללת סייברנט כבר היום ולהבטיח את מקומם של ילדכם בחוג תכנות מרתק וכייפי. החוג יעניק לילדים יכולות ומיומנויות חשובות שנוגעים גם בכירות ידידותית ומעשית של שפות התכנות השונות, כישורים בהם יוכלו להשתמש גם בעתיד. לקבלת פרטים נוספים בנושא השאירו פרטים באתר או צרו קשר בטלפון 03-9612699 כבר היום.

   קורס סייבר לנוער יכשיר אותם לקראת מקצועות העתיד. לאורך השנים האחרונות, אנו ניצבים בפני מגוון מצבים מורכבים; מצבים המסכנים את המידע שצברנו ומאיימים להשתמש בכך לרעה. כדי להתמגן מפני סכנות ממשיות אלו, רצוי לעבור את ההכשרה הרלוונטית. כלומר, הרשמה לקורס הסייבר לנוער מטעם מכללת סייברנט תעניק למשתתפים את הידע הדרוש על המידע העובר ברחבי האינטרנט. כמו כן, מסלול לימודים זה יעניק להם את הניסיון המעשי הדרוש לקראת קריירה בעולם ההיי טק.

   בין אם מדובר באנשים פרטיים ובין אם מדובר באנשי עסקים – רבים מאתנו צוברים מידע חשוב ושומרים אותו ברחבי האינטרנט. במקביל לכך, קיימת סכנה כי מידע חשוב זה ייפרץ ויגיע לידיים הלא נכונות. בהתאם לכך, כדי שניתן יהיה להגן על הנתונים שנאספו, מומלץ להתמגן באמצעות טכנולוגיית סייבר. במקביל, לאורך השנים האחרונות הולכת וגוברת הדרישה לפתרונות מתקדמים שיגבירו את אבטחת המידע הקיימת כמו גם יסייעו במניעת הפצת המידע בקשיחות רבה.

   בהתאם, כדי שנוכל להיערך כראוי לעתיד, יש להשקיע בבני הנוער שלנו; אוכלוסייה צעירה וסקרנית. כלומר, רצוי להפנות אותם אל קורס סייבר מושקע ועתיר בתוכן חשוב. כמו מה למשל? בראש ובראשונה, המשתתפים ילמדו על שימוש זדוני במידע העולה ברחבי האינטרנט. וזאת, לצד הפרת חוקי סודיות של ארגונים ושל אנשים פרטיים.

   לצד מושגי יסוד בתחום הסייבר, המשתתפים ילמדו על שפות תכנות שונות שיסייעו להם לבנות תכנות מחשב ואפליקציות. לאור כל זאת, חשוב לוודא, למשל, כי צוות ההדרכה הינו מומחה בתחומו ומחזיק בהכשרה הרלוונטית. כמו כן, חשוב לברר האם התכנים מועברים בקבוצות קטנות או גדולות, שכן יש לכך השפעה על איכות הלימודים.

   לשמור על הביטחון של כולנו

   תחום הסייבר הינו עולם ומלואו – בכך אין כל ספק. מעוניינים שילדיכם רכשו כלים חשובים באיתור פריצות אבטחה? ברצונכם לעודד את המחשבה הביקורתית שלהם? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מכללת סייברנט. מכללה זו מציעה קורס סייבר איכותי המשמש הרבה מעבר לקורס סטנדרטי. למעשה, מסלול לימודי זה ידגיש את חשיבות אבטחת המידע, כמו גם יחנך לסיוע לאחר וערכי הדדיות.

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
   מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני