קורס סייבר

אבטחת מידע היא נקודה קריטית עבור כל בית עסק הרוצה לשמור על פרטיות המידע שלו ושל לקוחותיו. כיום לא ניתן לייצר אבטחה מושלמת, תמיד יהיה אדם אשר יצליח לפרוץ את האבטחה, אך לפחות ניתן ליצור הגנה טובה ומקיפה אשר אחוריה יושב אדם בעל ידע רב. קורס סייבר ואבטחת מידע יכול לתת את הבסיס לאדם זה כאשר את מרבית הידע והפרקטיקה הוא כמובן יקבל תוך כדי עבודה. קורס מסוג זה מלמד כיצד להתגונן מפני וירוסים ורוגלות, כיצד לבצע קידוד והצפנה, כיצד לנהל מערכות גיבוי ותקשוב ועוד.

קורס סייבר ואבטחת מידע 

תחום אבטחת המידע הפך לפופולרי בשנים האחרונות משום שכיום מרבית המידע של החברות נמצא על שרתים ממחושבים. ביקוש הולך וגובר למומחים לסייבר ואבטחת מידע הוביל את סייבר-נט לפתח קורס ייעודי לתחום זה המיועד לצעירים ובני נוער. הקורס נותן הכשרה ב-3 תחומים שונים:

  • טכנאי מחשבים
  • ניהול רשתות
  • אבטחת מידע וסייבר

מטרתנו היא להקנות ידע תיאורטי ומעשי לצעירים ובני נוער אשר מעוניינים להיכנס לעולם התכנות והסייבר.

אנו מציעים גם קורסים בנושאים החמים ביותר כיום בשוק כמו קורסים לפיתוח אפליקציות, קורס מכירות באינטרנט עבור אמזון ואיביי, קורס קידום אתרים לבעלי עסקים ועוד.

קורס סייבר המוכר ע"י מייקרוספט

ברוכים הבאים לעולם הקורסים של סייבר-נט. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם עמותת "רוח טובה" ומוכרים על ידי מייקרוסופט. הנרשמים לקורסים שלנו יקבלו הטבה ברכישת מוצרי מייקרוסופט שונים. הקורסים השונים מבית סייבר-נט מסובסדים על ידי העיריה ומאפשרים לכל אדם ללמוד קורסים מתקדמים במחיר הנמוך בעשרות אחוזים לעומת קורסים מתחרים.

אם ברצונכם להעניק לילד הכשרה מקצועית אשר תלווה אותו לשירות צבאי מעניין ובעל משמעות בסופו הוא יצא עם מקצוע ביד, אם ברצונכם למצוא מקום עבודה במהירות ולהיכנס לתחום החם והמתפתח ביותר בעשור האחרון, אם אתם רוצים לעשות שינוי בחיים ולייצר הכנסה בממדים שלא הכרתם – פנו כעת אל סייבר-נט.

קורס סייבר

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני