קורס פיתוח אפליקציות

אחת המהפכות הגדולות של 20 השנים האחרונות היא מהפכת הסלולר, או ליתר דיוק מהפכת הסמארטפון. כיום הסמארטפון הוא חלק בלתי נפרד מכל אחד מאיתנו, כאשר קורס פיתוח אפליקציות הוא הדרך להיכנס לכיסו של כל אדם. הסמארטפון הפך לחברו הטוב ביותר של האדם והאפליקציות הן שהופכות אותו לכה אטרקטיבי. כל אפליקציה משמשת בתור כלי אחר בידי המשתמש, כלי אשר מאפשר לבצע כל פעולה ולקבל כל אינפורמציה שרק נרצה. אם ברצונכם לעלות על גל ההצלחה ולפתח אפליקציה מצליחה – זה הזמן לפנות לקורס פיתוח אפליקציות.

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

ישנן אפליקציות שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, עד כדי כך כי קשה לחשוב מה עשינו בלעדיהן בעבר. זו הסיבה שחברות רבות משקיעות הון רב בפיתוח אפליקציות, מה שמוביל לדרישה גבוהה למפתחים מוכשרים. אם גם אתה רוצה לפתח את האפליקציה הבאה שתכבוש את השוק, כדאי שתשקול לימודי פיתוח אפליקציה. כיום הפלטפורמה הנפוצה ביותר היא פלטפורמת האנדרואיד אשר קיימת במרבית הטלפונים כיום, מלבד האייפון. לימודי פיתוח אפליקציות כוללים בין היתר :

  • פיתוח אפליקציות web בצד הלקוח
  • פיתוח אפליקציות באמצעות HTML 5.0
  • פיתוח אפליקציות באמצעות Javascript
  • פיתוח אפליקציות יעודיות לסמארטפונים מבוססי ואנדרואיד

סייבר נט מציעים לקהל הרחב מגוון קורסים לפיתוח אפליקציות כמו גם מסלול אבטחת מידע ולוחמת סייבר. תכנית הלימודים בנויה מעבודה מעשית ותרגולים במהלך השיעור לצד לימודי תיאוריה.

סייבר נט – מומחים בפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות הוא ההווה והעתיד. עושה רושם כי התלות שלנו בסמארטפון רק תלך ותגדל וכתוצאה מכך הביקוש למפתחים רק יעלה. צוות המומחים של סייבר נט מציע לכם לעבור קורס מדוקדק ומקיף לפיתוח אפליקציות, בסופו כל אחד יפתח אפליקציה וילמד כיצד לתחזק אותה על שרתי Play Store.

במהלך הקורס תלמדו את שפות התכנות הבסיסיות לצד שפות מתקדמות יותר, כך שתוכלו למנף את הלימודים לפיתוח אפליקציות בשוק הסלולרי.

קורס פיתוח אפליקציות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני