אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם


ההרשמה הסתיימה לכל הקורסים פרט מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית לכניסה לרשימת המתנה מלאו את הפרטים

  מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
  מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   קייטנות מחשבים

   קייטנות מחשבים אותן מציעה מכללת סייברנט ישראל יתרמו רבות לתהליך הלמידה של הילדים לצד החוויה המאתגרת בכל שיעור ושיעור. כהורים, מה תעדיפו: עוד קייטנה רגילה המחלקת בסופה ממתק, או קייטנה שבה הממתק הוא הלימוד היצירתי והטכני והעבודה בצוות?

   מחפשים אחר הפעילות המעניינת ביותר בעבור ילדיכם? אם כך, אין ספק כי כדאי יהיה שתכירו את מכללת Cybernet ישראל אשר פותחת את שעריה ומזמינה את כל המעוניין לקחת חלק במסגרת חוג תכנות לילדים. חוג ייחודי זה מאפשרת לילדיכם להיחשף אל עולם הטכנולוגי מרתק אשר יעניק להם את האפשרות לקחת חלק בו ולהתחיל לרכוש יכולות תכנות ומיומנויות מרשימות בתחום. הנכם מוזמנים לפנות אל מכללת סייברנט כבר היום ולהבטיח את מקומם של ילדכם בחוג תכנות מרתק וכייפי. החוג יעניק לילדים יכולות ומיומנויות חשובות שנוגעים גם בכירות ידידותית ומעשית של שפות התכנות השונות, כישורים בהם יוכלו להשתמש גם בעתיד. לקבלת פרטים נוספים בנושא השאירו פרטים באתר או צרו קשר בטלפון 03-9612699 כבר היום.

   למה ללמוד ?

   הנה מגיע האביב, ואתו מגיעה תחושה של התחדשות ושמחה. לצד כל זה, מחכה בפתח עונת הקיץ, ועבור מרבית ההורים לילדים מדובר בעונה הקשה מכל. מדוע? בעוד ההורים עצמם בעבודה לאורך הקיץ, עליהם למצוא דרכים יצירתיות להעסיק את הילדים שלהם. קייטנות מחשבים היא אפשרות מעולה גם להורים המחפשים אחר תכנית איכותית שתעסיק את ילדיהם, וגם עבור הילדים המבקשים תעסוקה מאתגרת ויצירתית בימים החמים של הקיץ.

   היתרונות בקייטנות המחשבים

   עם החום והיובש באוויר, אין ספק שאפשר כבר להרגיש את הקיץ מתקרב. במקביל, הורים וילדים מתחילים להתכונן לפעילויות בחופשת הקיץ כך שניתן יהיה לצלוח אותו על הצד הטוב ביותר. קייטנות המחשבים הן אופציה מעולה שתלמד את המשתתפים הצעירים מחשבה ביקורתית. מהם היתרונות דווקא בבחירה בקייטנות מחשבים?

   גילאים

   הייחודיות בקייטנות מחשבים לילדים היא שהיא מותאמת לקו התפר שבין ילדות צעירה לבגרות. כלומר, ניתן כבר לאתגר את הילדים עם תכנים אשר דורשים מעט יותר מחשבה וריכוז מבלי שיתעייפו או ישתעממו מהר. בין אם הילדים שלכם לומדים ביסודי או בחטיבה, קייטנת המחשבים תאפשר לכם כהורים, לעבוד בנחת, כאשר הילדים שלכם נמצאים באווירה חינוכית ויצירתית.

   תכנים

   בין אם מדובר בקורס יזמות, סטארט אפ או פיתוח אפליקציות, קייטנות מחשבים מעצבות את מוחותיהם של הילדים המשוועים לתוכן מעט אחר, חדש ומאתגר – במיוחד בקיץ היבש והחם. התכנים עצמם הם מגוונים וכוללים, בין השאר, פיתוח חשיבה טכנית, ניסויים מדעיים, סדנאות יזמות, ואף בניית פרויקט מסכם פרי מוחם המבוסס על כל מה שלמדו לאורך הקייטנה.

   קייטנות מחשבים – קייטנות בראש חושב

   תקופת הקיץ אינה אמורה להיות תקופה מלחיצה עבור ההורים וילדיהם. קייטנות המחשבים אותן מציעה מכללת סייברנט ישראל יתרמו רבות לתהליך הלמידה של הילדים לצד החוויה המאתגרת בכל שיעור ושיעור. כהורים, מה תעדיפו: עוד קייטנה רגילה המחלקת בסופה ממתק, או קייטנה שבה הממתק הוא הלימוד היצירתי והטכני והעבודה בצוות?

   קייטנת מחשבים לילדים

   החופש הגדול יכול להית מהנה, גדוש בחוויות וכיף. אך לצד זה הוא יכול להוביל לשעמום גדול בשביל הילדים והרבה כאב ראש עבור ההורים. בעקבות בעיה זו נוצרו הקייטנות אשר ייקנו להורים שקט ולילדים פעילויות עם חברים המלאים משחקים והנאה. אך לצד זה אין באמת ערך מוסף אשר ילדכם רוכש. במיוחד בשביל זה באקדמיה של סייברנט מתקיימת קייטנת מחשבים אשר לא רק תעסיק את ילדכם ותצור בעבורם חוויות אלא גם תקנה להם מיומנויות מחשב וסייבר.

   קייטנת מחשבים מפתחת כישורים חברתיים וחשיבתיים 

    בקייטנת מחשבים ילדכם יירכש ידע בשפת מחשב וקוד, ירכש חברים חדשים בעלי מכנה משותף- זיקה לעולם המחשבים והדיגיטל. ויתפתח מבחינת הקניית כישורים וכלים להשתלבות בעולם ההייטק הצומח והמתפתח, תוך העברת התכנים והכלים בצורה מהנה וחווייתית בעבור ילדכם. בנוסף חשוב להדגיש ולציין כי הקייטנה מפתחת יכולות נוספות כגון: חשיבה אנליטית ולוגית, הקניית ידע ואוצר מילים בשפה האנגלית, עבודה בצוותים ויכולת הובלת פרויקטים.

   בקייטנת סייבר ילדכם יתחלקו לקבוצות לפי יכולת וכישורים של כל אחד ואחד כשאר, יחד הם יובילו פרויקט ויזמו רעיונות, תוך הקניית כלים חיוניים של עבודה בצוותים וקבלת דעת האחר.

   למה דווקא קייטנת מחשבים בסייברנט?

   באקדמיה של סייברנט אנו עובדים עם בעלי מקצוע מיומנים ומומחים בתחום המחשבים והסייבר אשר גם מתחברים לעולם החינוך והנוער. תוך דיבור בגובה העיניים, יצירת פעילויות מהנות ומלמדות בעבור ילדכם, אשר יחברו ויקרבו אותם לרכישת חברים חדשים תוך כדי למידה של ידע בעולם המחשבים וההייטק. ידע זה יכול לקדם אותם בהשתלבות בעולם ההייטק בעתיד.

   אנו בסייברנט עובדים בשיתוף פעולה יחד עם משרד הביטחון, חברת אינטל ומייקרוסופט העולמיות. כאשר אחוזי בוגרינו המשתלבים ביחידות כגון 8200 וממר"רם גבוה.

   עזרו לילדכם לפתח כישורים חיוניים בעולם החדש.

   על מנת לשמוע פרטים נוספים תוכלו ליצור אתנו קשר בטופס ליצרת הקשר באתר או בלחייג אלינו.

   קייטנת תכנות לילדים

   כולנו, כהורים, רוצים לעשות הכול כדי שלילדים שלנו יהיה טוב. אנחנו רוצים לראות אותם מרוצים, רגועים ושמחים. בנוסף, אנחנו גם רוצים לתת להם כלים שיעזרו להם לסלול דרך לקריירה מוצלחת ומעניינת בחיים. השאלה היא איך עושים זאת, והתשובה ברורה: מעוררים את הסקרנות שלהם. כל עוד המוח של הילדים נמצא תמיד פעיל ונחשף ליותר ויותר תחומים חדשים, אין ספק שהילדים יגדלו נכון. תוהים איך מגיעים לכל המטרות החשובות האלה? פשוט מאוד: בעזרת קייטנת תכנות לילדים. קייטנות, קורסים וחוגים בתחום התכנות יכולים לעזור לילדים שלכם לחשוב בצורה אחרת. לכן, אם תוכלו לפנות אל מקום מוביל כמו מכללת סייברנט ישראל, אין ספק שכדאי שתעשו זאת ממש עכשיו.

   הייחודיות של קייטנת תכנות לילדים

   הורים רבים מתלבטים בין קייטנת תכנות לילדים ובין קייטנות אחרות. אפשר להבין את ההתלבטות הזאת, כי השפע רב ולכן הדילמה ברורה. יחד עם זאת, אם אתם רואים שהילדים מתעניינים במחשבים ואם ברור לכם שיש להם גישה לתחום הזה, למה לא לעודד זאת? האמת היא, שגם במצב ההפוך שבו הילדים בכלל לא נוגעים במחשב או בטלפון הנייד, קורס תכנות יכול להתאים. הוא יעודד אותם ויפתח להם צוהר אל עולם מיוחד במינו שהגבולות בו לא קיימים. הילדים שלכם, עם הזמן, ילמדו שפה חדשה שתהפוך לחלק בלתי נפרד מחייהם ולכן מדובר על קייטנה שלא כדאי לוותר עליה.

   צוות ההוראה ותוכנית הלימודים

   זה ברור שאם אתם חושבים לרשום את הילדים שלכם לחוויה כמו קייטנת תכנות לילדים, תרצו עבורם את הטוב ביותר. תרצו לדעת שאתם לא רק משלמים, אלא גם מקבלים תמורה. תרצו לבחור קורס ברמה גבוהה ולהיות בטוחים שהילדים באמת מתחילים להבין מה זה בכלל תכנות. כל הסיבות האלה מובילות אותנו למסקנה אחת ברורה: תכנות, בין אם זה במסגרת של קייטנה ובין אם זה בחוג, לומדים רק במכללת סייברנט ישראל. המכללה מציעה מגוון רחב של מסגרות לימודים לילדים בגילאים שונים, כך שאין ספק שגם עבור הילדים שלכם תמצאו כאן את הפתרון הטוב ביותר. לשאלות, הרשמה ובקשות חייגיו כבר עכשיו למספר: 03-9612699.

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
   מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני