רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית  קייטנות מחשבים

  קייטנות מחשבים אותן מציעה מכללת סייברנט ישראל יתרמו רבות לתהליך הלמידה של הילדים לצד החוויה המאתגרת בכל שיעור ושיעור. כהורים, מה תעדיפו: עוד קייטנה רגילה המחלקת בסופה ממתק, או קייטנה שבה הממתק הוא הלימוד היצירתי והטכני והעבודה בצוות?

  מחפשים אחר הפעילות המעניינת ביותר בעבור ילדיכם? אם כך, אין ספק כי כדאי יהיה שתכירו את מכללת Cybernet ישראל אשר פותחת את שעריה ומזמינה את כל המעוניין לקחת חלק במסגרת חוג תכנות לילדים. חוג ייחודי זה מאפשרת לילדיכם להיחשף אל עולם הטכנולוגי מרתק אשר יעניק להם את האפשרות לקחת חלק בו ולהתחיל לרכוש יכולות תכנות ומיומנויות מרשימות בתחום. הנכם מוזמנים לפנות אל מכללת סייברנט כבר היום ולהבטיח את מקומם של ילדכם בחוג תכנות מרתק וכייפי. החוג יעניק לילדים יכולות ומיומנויות חשובות שנוגעים גם בכירות ידידותית ומעשית של שפות התכנות השונות, כישורים בהם יוכלו להשתמש גם בעתיד. לקבלת פרטים נוספים בנושא השאירו פרטים באתר או צרו קשר בטלפון 03-9612699 כבר היום.

  הנה מגיע האביב, ואתו מגיעה תחושה של התחדשות ושמחה. לצד כל זה, מחכה בפתח עונת הקיץ, ועבור מרבית ההורים לילדים מדובר בעונה הקשה מכל. מדוע? בעוד ההורים עצמם בעבודה לאורך הקיץ, עליהם למצוא דרכים יצירתיות להעסיק את הילדים שלהם. קייטנות מחשבים היא אפשרות מעולה גם להורים המחפשים אחר תכנית איכותית שתעסיק את ילדיהם, וגם עבור הילדים המבקשים תעסוקה מאתגרת ויצירתית בימים החמים של הקיץ.

  היתרונות בקייטנות המחשבים

  עם החום והיובש באוויר, אין ספק שאפשר כבר להרגיש את הקיץ מתקרב. במקביל, הורים וילדים מתחילים להתכונן לפעילויות בחופשת הקיץ כך שניתן יהיה לצלוח אותו על הצד הטוב ביותר. קייטנות המחשבים הן אופציה מעולה שתלמד את המשתתפים הצעירים מחשבה ביקורתית. מהם היתרונות דווקא בבחירה בקייטנות מחשבים?

  גילאים

  הייחודיות בקייטנות מחשבים לילדים היא שהיא מותאמת לקו התפר שבין ילדות צעירה לבגרות. כלומר, ניתן כבר לאתגר את הילדים עם תכנים אשר דורשים מעט יותר מחשבה וריכוז מבלי שיתעייפו או ישתעממו מהר. בין אם הילדים שלכם לומדים ביסודי או בחטיבה, קייטנת המחשבים תאפשר לכם כהורים, לעבוד בנחת, כאשר הילדים שלכם נמצאים באווירה חינוכית ויצירתית.

  תכנים

  בין אם מדובר בקורס יזמות, סטארט אפ או פיתוח אפליקציות, קייטנות מחשבים מעצבות את מוחותיהם של הילדים המשוועים לתוכן מעט אחר, חדש ומאתגר – במיוחד בקיץ היבש והחם. התכנים עצמם הם מגוונים וכוללים, בין השאר, פיתוח חשיבה טכנית, ניסויים מדעיים, סדנאות יזמות, ואף בניית פרויקט מסכם פרי מוחם המבוסס על כל מה שלמדו לאורך הקייטנה.

  קייטנות מחשבים – קייטנות בראש חושב

  תקופת הקיץ אינה אמורה להיות תקופה מלחיצה עבור ההורים וילדיהם. קייטנות המחשבים אותן מציעה מכללת סייברנט ישראל יתרמו רבות לתהליך הלמידה של הילדים לצד החוויה המאתגרת בכל שיעור ושיעור. כהורים, מה תעדיפו: עוד קייטנה רגילה המחלקת בסופה ממתק, או קייטנה שבה הממתק הוא הלימוד היצירתי והטכני והעבודה בצוות?

  ילדות וילדים מספרים

  הדס, אמא של ליאור
  ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
  עינב, אמא של גיא
  גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
  שרון, אמא של אלירן
  אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
  סיפורים נוספים

  רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

  פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני