קייטנות מחשבים

הנה מגיע האביב, ואתו מגיעה תחושה של התחדשות ושמחה. לצד כל זה, מחכה בפתח עונת הקיץ, ועבור מרבית ההורים לילדים מדובר בעונה הקשה מכל. מדוע? בעוד ההורים עצמם בעבודה לאורך הקיץ, עליהם למצוא דרכים יצירתיות להעסיק את הילדים שלהם. קייטנות מחשבים היא אפשרות מעולה גם להורים המחפשים אחר תכנית איכותית שתעסיק את ילדיהם, וגם עבור הילדים המבקשים תעסוקה מאתגרת ויצירתית בימים החמים של הקיץ.

 

היתרונות בקייטנות המחשבים

עם החום והיובש באוויר, אין ספק שאפשר כבר להרגיש את הקיץ מתקרב. במקביל, הורים וילדים מתחילים להתכונן לפעילויות בחופשת הקיץ כך שניתן יהיה לצלוח אותו על הצד הטוב ביותר. קייטנות המחשבים הן אופציה מעולה שתלמד את המשתתפים הצעירים מחשבה ביקורתית. מהם היתרונות דווקא בבחירה בקייטנות מחשבים?

 

  • גילאים

הייחודיות בקייטנות מחשבים לילדים היא שהיא מותאמת לקו התפר שבין ילדות צעירה לבגרות. כלומר, ניתן כבר לאתגר את הילדים עם תכנים אשר דורשים מעט יותר מחשבה וריכוז מבלי שיתעייפו או ישתעממו מהר. בין אם הילדים שלכם לומדים ביסודי או בחטיבה, קייטנת המחשבים תאפשר לכם כהורים, לעבוד בנחת, כאשר הילדים שלכם נמצאים באווירה חינוכית ויצירתית.

 

  • תכנים

בין אם מדובר בקורס יזמות, סטארט אפ או פיתוח אפליקציות, קייטנות מחשבים מעצבות את מוחותיהם של הילדים המשוועים לתוכן מעט אחר, חדש ומאתגר – במיוחד בקיץ היבש והחם. התכנים עצמם הם מגוונים וכוללים, בין השאר, פיתוח חשיבה טכנית, ניסויים מדעיים, סדנאות יזמות, ואף בניית פרויקט מסכם פרי מוחם המבוסס על כל מה שלמדו לאורך הקייטנה.

 

קייטנות מחשבים – קייטנות בראש חושב

תקופת הקיץ אינה אמורה להיות תקופה מלחיצה עבור ההורים וילדיהם. קייטנות המחשבים אותן מציעה מכללת סייברנט ישראל יתרמו רבות לתהליך הלמידה של הילדים לצד החוויה המאתגרת בכל שיעור ושיעור. כהורים, מה תעדיפו: עוד קייטנה רגילה המחלקת בסופה ממתק, או קייטנה שבה הממתק הוא הלימוד היצירתי והטכני והעבודה בצוות?

מידע נוסף בנושא

קייטנת מחשבים

קייטנת מחשבים לחופש תהיה בדיוק מה שאתם צריכים. מצד אחד היא תוכל להעניק לכם את הראש השקט בידיעה שילדיכם נמצאים בידיים אמינות ונאמנות ומצד שני תוכל לאפשר לילדיכם לשלב בין כיף, העשרה ולימודים באחד התחומים המבוקשים והמרתקים ביותר כיום. העניקו לילדים שלכם את ההזדמנות ליהנות מחוויית לימודית מרתקת ומלהיבה אשר תחשוף אותם לעולם עתידני וטכנולוגי עליו הם יוכלו לשלוט בצורה יעילה ומיומנת. מכללת Cybernet ישראל מזמינה אתכם ליצור עמה קשר כבר היום ולקבל את כל המידע אודות מהלך הקייטנה ומסלול הלימודים אשר יותאם בה.

קייטנת מחשבים – חוויה מדהימה ומעשירה

קייטנות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו וחיי הילדים שלנו. בכל חופשה ארוכה, אנו כמובן נעדיף לספק לילדינו את היכולת לעסוק בתחומים מעשירים ומעניינים במסגרת תומכת, מכילה ומפרגנת. קייטנת מחשבים, למשל, תהיה ללא ספק אחת הדוגמאות המעניינות ביותר לפעילות מיוחדת אשר תהיה ללא ספק אחת החוויות המלהיבות ביותר בחיי ילדיכם.

הקייטנות הללו מועברות על ידי סגל מקצועי ומיומן ששם דגש על הפיתוח האישי של כל אחד מהמשתתפים בקייטנה. הפעילויות מועברות בקבוצות קטנות ומאפשרת לסגל ההוראה להעניק את מלאו תשומת הלב לכל תלמיד, זאת תוך שימת דגש על ההתפתחות האישית שלו ועידודה.

כבר במהלכה של קייטנת המחשבים הילדים יוכלו ליישם באופן מעשי את תכני הלימוד המרתקים אותם ירכשו ויוכלו להתנסות בהם. מסלולי הקייטנה הינם מגוונים וכוללים בין היתר היכרות עם שפות תכנות שונות, טיפול בחומרה במחשב, אבטחת מידע, פיתוח אפליקציות ועוד…

בוחרים בקייטנה שהילדים אוהבים

העניקו לילדים שלכם את ההזדמנות לקחת חלק בקייטנה המלהיבה והמעניינת מכל וצרו קשר עם מכללת סייברנט כבר היום. במהלך הקייטנה יוכלו ילדיכם להכיר תכנים מרתקים אשר ירתקו את מוחותיהם של הילדים שכה צמאים לתוכן מעניין, חדש ומאתגר בו יוכלו לעשות שימוש בחייהם, בין אם כעת ובין אם בלימודיהם בעתיד. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עם המכללה כבר היום.

 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני