אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר


  רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

  פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית
   חוג תכנות לילדים

   חוג תכנות לילדים קורסי התכנות הם קרקע פורייה לחינוך יצירתי של ילדים. מכללת סייברנט ישראל מציעה קורסי תכנות לילדיכם – שם הם ילמדו הרבה מעבר לשפות התכנות: הם יכירו את עצמם.

    

   שנים ארוכות, הורים רשמו את ילדיהם לקורסים סטנדרטיים. בין אם לקורס ללימוד שחייה, אנגלית או מתמטיקה, מדובר בקורסים שאמורים לפתח את החשיבה ואת הגוף של הילדים, כמו גם להעסיק אותם בדרכים יצירתיות בשעות הפנאי. בזמן האחרון ניתן לראות את הטרנד האחרון – קורס תכנות לילדים. אין זו בדיחה – הדור הבא לומד שפות תכנות, או לכל הפחות את הבסיס שלהן.

   הערך החינוכי בחוג תכנות לילדים

   הורים רבים שולחים את הילדים שלהם לקורסים אחר הצהריים מתוך מחשבה שקורסין אלו ישכללו את כישרונותיהם לכדי מקצוע. בהתאם, ישנם רבים ששולחים את הדור הבא של ישראל לחוגי תכנות בתקווה שהם מגדלים תחת קורת הגג שלהם את הסטארט-אפיסטים הבאים של המדינה. עם זאת, חשוב להדגיש שחוגים אלו הם נושאים תוכן משמעותי הרבה יותר מעבר לחינוך טכנולוגי. מה הוא כולל?

   ערכים ועבודת צוות

   כאשר קבוצה של ילדים, שלכאורה אין ביניהם שום מכנה משותף מעבר לאהבה שלהם למתמטיקה וטכנולוגיה, מתאספת מספר פעמים לאורך מספר שבועות – התוצאה היא משמעותית. מדוע? ראשית, האווירה היא איננה אווירת בית ספר, בה המורה נוזף בתלמידים על שלא הכינו שיעורי בית, להיפך – התלמידים נמצאים במסגרת זו מרצונם. בנוסף, קורסי מחשבים לאו דווקא כוללים ישיבה ממושכת מול המסך אלא גם עבודת צוות משותפת על פרויקט. כתוצאה מכך, המשתתפים הצעירים לומדים על חברות ושיתוף פעולה.

   התוכן הלימודי

   לימודי התכנות לילדים כוללים, כמובן, לימודי שפות תכנות ואבטחת מידע ברמות מתחילות ומתקדמות. לצד כל אלו, כלומר, הנוסחאות היבשות, ישנה למידה מעשית הכוללת עבודה על פרויקטים לצד סיורים. אווירה לימודית זו היא, אין ספק, מעונבת הרבה פחות מהאווירה הלימודית הקיימת בבית הספר. לצד התוכן הנלמד, חשוב שהמשתתפים הצעירים הללו יחוו פן זה לאורך היום שלהם; אוירה המשרישה בתוכם ביטחון עצמי להביע את עצמם.

   בניית הביטחון והידע העצום החוגי התכנות

   קורסי התכנות הם קרקע פורייה לחינוך יצירתי של ילדים. מכללת סייברנט ישראל מציעה קורסי תכנות לילדיכם – שם הם ילמדו הרבה מעבר לשפות התכנות: הם יכירו את עצמם.

   חוג תכנות מחשבים לילדים

   חוג תכנות לילדים פותח צוהר לעולם התכנות והאלגוריתמיקה. הקורס מציע כלים ליכולת חשיבה מחוץ לקופסה , חשיבה אלגוריתמית נכונה וידע בשפת התכנות .

   את הקורס מעבירים מדריכים סבלניים , מיומנים ומקצועיים בעלי נסיון רב בתחום התכנות.

   כמו כן, החוג מציע כלים נרחבים להעשרת הידע של התלמיד , מאפשר לתלמיד להכיר את עולם המחשבים מחוץ לקופסא , מאפשר הקניית ידע בניהול המחשב , שימוש נכון בו , ופתיחת צוהר לעולם המחשבים. את הקורס מעבירים מדריכים סבלניים , מיומנים ומקצועיים בעלי נסיון רב בתחום המחשבים. החוג מתאים לילדים מכיתות א' עד ו'.

   לימוד תכנות לילדים – הנושאים הנלמדים:

   1. שליטה במערכת חלונות .

   2. למידת תוכנת Game Maker , תוכנה מקצועית המאפשרת לפתח משחקים למגוון פלטפורמות.

   3. שליטה בתוכנות מבוססות Office 2016 Word , PowerPoint , Excel.

   4. למידת תוכנת Kodu של Microsoft , המאפשרת ליצור משחקים תלת ממדיים באמצעות אלגוריתם ויזואלי.

   5. עבודה בסביבת מציאות מדומה והיכרות עם עולם המציאות הרבודה.

   חוג תכנות לילדים ישמש עבורם בתור בסיס מקצועי להמשך דרכם הטכנולוגית. אין ספק שהמחשבים, כמו גם שפות התכנות השונות שלהם, תופסים חלק משמעותי בחיי היום-יום שלנו. בהתאם, כדי שהילדים שלנו יוכלו להיחשף לתחום זה בשלב מוקדם ככל הניתן, מומלץ לפנות אל מכללת סייברנט ולהתרשם לטובה ממסלולי הלימוד שהיא מציעה. כלומר, בזכות החוגים והקורסים הטכנולוגיים שלה, אין ספק שהמשתתפים הצעירים והסקרנים יהפכו בעתיד לדור המפתחים של הארץ.

   חוג תכנות לילדים: שילוב בין למידה וערכים

   לימודי תכנות מהווים בסיס משמעותי להמשך רכישת הידע במחשבים. בשל כך, רצוי לרשום את ילדיכם מוקדם ככל הניתן לחוגי תכנות. בין אם מדובר במסגרת חינוכית בשעות אחר הצהריים או שמא מדובר בקייטנות בחופשת הקיץ, חוג זה יעניק למשתתפים הצעירים את הקרקע הרצויה ביותר.

   לאורך לימודי תכנות אלו, הילדים ילמדו, בין היתר, על שפת Java – אחת משפות התכנות הפופולריות ביותר. כמו כן, לאורך לימודים אלו המשתתפים הצעירים ילמדו על בנייתן של אפליקציות שונות כמו גם על רשת האינטרנט ועל הדרכים השונות באמצעותן היא פועלת.

   לצד התוכן הלימודי, חשוב לא פחות לוודא כי הילדים מקבלים ערכים חינוכיים משמעותיים; ערכים בזכותם הם יהפכו לאנשים בוגרים אכפתיים. החל מעבודת צוות, עידוד יצר הסקרנות, סבלנות ודאגה לאחר ועוד – בזכות למידה חשובה זו אין ספק שדור ההמשך יהפוך לאמפתי ומכיל.

   בהתאם, בבואכם לחפש אחד מוסד לימודי המעביר חוגי תכנות לילדים, חשוב לוודא כי הוא אכן מעביר את הנושאים הללו וכמובן – שם דגש על עבודת צוות. כמו כן, רצוי לשוחח עם צוות ההנהלה ולקבל ייעוץ לגבי מסלול הלימודים לצד היבטים רבים אחרים.

   להסמיך ולהכשיר את המשתתפים

   העתיד נמצא בתחום המחשבים. בשל כך, מומלץ לרשום את ילדינו לחוג תכנות; מסלול לימודים בזכותו הם ילמדו לפתח מערכות ואפליקציות שונות – ולשנות את השנים הבאות לטובה. לאור כל זאת, אתם מוזמנים לפנות אל מכללת סייברנט ולהתעניין בחוגים השונים שהיא מציעה. נדגיש כי מכללה זו מחזיקה בניסיון רב בהכשרתם ובהסמכתם של המשתתפים.

   מידע נוסף בנושא

   חוג תכנות לילדים

   מחפשים אחר הפעילות המעניינת ביותר בעבור ילדיכם? אם כך, אין ספק כי כדאי יהיה שתכירו את מכללת Cybernet ישראל אשר פותחת את שעריה ומזמינה את כל המעוניין לקחת חלק במסגרת חוג תכנות לילדים. חוג ייחודי זה מאפשרת לילדיכם להיחשף אל עולם הטכנולוגי מרתק אשר יעניק להם את האפשרות לקחת חלק בו ולהתחיל לרכוש יכולות תכנות ומיומנויות מרשימות בתחום.

   חוג תכנות לילדים – איך נבחר את החוג הנכון לנו?

   חוג תכנות לילדים מאפשר להם להיחשף לעולם מרתק של קוד ונוסחאות ולרכוש את המיומנויות המובילות בתחום. על מנת להבטיח את העובדה כי החוג בו תבחרו יהיה זה שיתאים ביותר לילדים שלכם, מומלץ יהיה לתת את הדעת גם לנקודות הבאות:

   • וודאו כי החוג בו אתם בוחרים יתנהל במתכונת של קבוצות קטנות ומצומצמות. נקודה זו חיונית לשיפור הלמידה ויצירת חוויה מגובשת בין כל חברי הקבוצה.
   • התעניינו בהכשרתו של סגל ההוראה. כך תוכלו להיות בטוחים כי המורים והמרצים הקשובים והמקצועיים ביותר יהיו אלו אשר יעבדו עם הילדים שלכם.
   • התעניינו בתכנית הלימודים של החוג ובשיטות הלימוד המגוונות שיעשה בהן שימוש. כך תוכלו להעניק לילדים שלכם את האפשרות להכיר את עולם המחשבים בצורה מעמיקה, זאת תוך פיתוח מיומנויות וכישורים שיעזרו להם לחשוב מחוץ לקופסא.
   • התעניינו בהמלצות של משתתפים קודמים בחוג. בכך תוכלו למעשה להבין לא רק את רמת ההנאה שהילדים נחשפו לה בתחום, אלא גם ניתן יהיה לראות כיצד השפיע החוג על המשך חייהם של הילדים ועל הבחירה שלכם בהמשך הלימודים.

   רוכשים מיומנויות לעתיד

   הנכם מוזמנים לפנות אל מכללת סייברנט כבר היום ולהבטיח את מקומם של ילדכם בחוג תכנות מרתק וכייפי. החוג יעניק לילדים יכולות ומיומנויות חשובות שנוגעים גם בכירות ידידותית ומעשית של שפות התכנות השונות, כישורים בהם יוכלו להשתמש גם בעתיד. לקבלת פרטים נוספים בנושא השאירו פרטים באתר או צרו קשר בטלפון 03-9612699 כבר היום.

   לימוד תכנות לילדים

   לימוד תכנות לילדים הוא זה אשר יכיר להם את שפת התכנות ויסייע ברכישתן של מיומנויות חשובות בתחום, הרבה מעבר למידע שמוגבל בתכנות בלבד. בחוג ייחודי אשר מציעה לכם מכללת סייברנט, גם ילדיכם יוכלו להתנסות בעולם מלא דמיון ויצירה לצד רצינות ודיוק רב. הלימודים המרתקים הללו יאפשרו לילדים לרכוש כישורים לחיים בסביבת עבודה פיתוח אמיתית ולהתנסות בחשיבה מחוץ לקופסא ופיתוח יצירתיות, סקרנות והתלהבות כלפי התחום.

   לימוד תכנות לילדים – דריסת הרגל שלהם בעולם המחר

   לימוד תכנות לילדים מאפשרים לילדים רבים, גם בגילאים הצעירים יחסית, ליהנות מרכישת מיומנות בתחומי התכנות, האפליקציות והפיתוח. תחום לימודים זה הופך עם השנים לחלק בלתי נפרד מההשכלה הנדרשת בעבור ילדינו. בעול העולם שסביב לא עוצר לרגע, אין ספק כי תחום התכנות יהיה זה אשר יאפשר לילדים לקבל את דריסת הרגל הראשונה שלהם בעולם הטכנולוגי שלנו בתור יוצרים ומעצבים של המציאות בעתיד.

   על מנת להבטיח את העובדה כי לימודי התכנות יועברו בצורה המעניינת ביותר לילדיכם, בחרו במוסד לימודי מתקדם ומיומן אשר יוכל להעמיד לרשותכם את סגל ההוראה המקצועי ביותר. סייברנט מעניקה לכם את האפשרות ליהנות ממורים ומרצים מנוסים ומובילית בתחומם ודוגלת בשיטת לימוד קשובה אשר תואמת את היכולות האישיות של כל תלמיד ותלמידה ומעניקה את המענה המיומן והאכפתי ביותר בעבור כל שאלה או צורך של הילדים.

   נחשפים לעולם מרתק ומלא דמיון

   בעת פניה אל מכללת סייברנט גם אתם יכולים להעניק לילדים שלכם את האפשרות להיחשף לעולם מרתק של קוד בו תוכלו ליצור על דבר אשר עולה על דמיונכם. הלימודים יאפשרו לילדים להמשיך במסלולים שונים ומגוונים שיובילו לתכנון אפליקציות, רובוטיקה ואף צילום ועריכה דיגיטלית. אין ספק כי מסלול זה מהווה את אחד הדרכים המעניינות ביותר לצעוד בהן אל עבר עתיד מרתק בו ניתן יהיה לתת דרור ליצירתיות של ילדיכם. צרו קשר באתר או בטלפון 03-9612699 כבר היום לקבלת פרטים נוספים בנוגע למסלולים השונים המוצעים לכם כאן.

   תכנות לילדים

   חוג תכנות לילדים מעניק לילדיכם את האפשרות להכיר את עולם התכנות העשיר ולהיחשף לתחום עיסוק מעניין ופורה אשר יפתח בפניהם את הדלת אל עבר מקצועות העתיד. מכללת Cybernet ישראל פותחת את שעריה לרווחה ומזמינה אתכם ואת הילדים שלכם לקחת חלק בקורסים המעניינים ביותר בתחומים מגוונים, החל מפיתוח אפליקציות ותכנות ועד לקידום אתרים, מנהלי רשתות ועוד. המכללה מעמידה לרשות כל תלמידיה את המורים המובילים בתחומם ומקפידה על סבלנות, מסירות ומחויבות לכל תלמיד ותלמידה.

   מהי חשיבותם של לימודי תכנות לילדים?

   מעבר לפעילות המעניינת שמעורבת בלימודי תכנות לילדים, ניתן יהיה למצוא בלימודים החשובים הללו מגוון רחב של יתרונות, אשר יכולים להעניק לכל אחד מילדינו את האפשרות ליהנות גם מהנקודות הבאות:

   • קבלת ארגז כלים עצום בתחום כתיבת הקוד והבנת נוסחאות שונות.
   • ניסיון עשיר בעבודת צוות. נקודה שמובילה גם לגיבוש חברתי ושיפור הביטחון העצמי לצד יכולת ההבעה העצמית.
   • החוג מועבר על ידי המורים המקצועיים והקשובים ביותר. נקודה אשר מאפשרת לילדים לרכוש ידע רב ועשיר בתחום בצורה המתאימה להם ותוך מתן מענה מדויק ומידי
   • חשיפה לעולם חדש של קוד. עובדה זו מעניקה לילדיכם את האפשרות להיחשף כבר בגיל צעיר אל אחד התחומים המבוקשים ביותר בעולם.
   • חוג תכנות לילדים יאפשר לכל משתתף מחוויית לימודים מעניינת ומרתקת אשר תאפשר להם להתעניין בעולם מלהיב שיפתח בפניכם אינספור דלתות בעתיד.

   קורס תכנות אונליין לילדים

   מכללת Cybernet ישראל מזמינה אתכם ואת הילדים שלכם להתחיל ולהכיר את אחד התחומים המרתקים ביותר בעולם כיום. המכלל בעלת ניסיון עשיר בהכשרה ובהסמכה בתחומי הטכנולוגיה, הניהול, התקשורת ועוד. כעת גם אתם יכולים להתחיל ולבנות לילדיכם את העתיד המשכיל, מעניין ומתגמל ביותר הודות להרשמתם למכללה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה באתר או בטלפון 03-9612699 והצוות המקצועי שלנו ישמח לחשוף בפניכם את מגוון הקורסים העשיר אשר עומד לבחירתכם וירחיב על יתרונותיו ומאפייניו של כל אחד מהם.

   תכנות לילדים אונליין

   ילדכם כל היום במחשב? קשה לו לצאת המחדש ולכבות את המחשב? בואו יחד נהפוך את החיבה של הילד למחשבים ורצונו להישאר בחדרו להזדמנות לימודית, מפתחת ומחברת עם ילדים נוספים. באמצעות קורס תכנות לילדים אונליין של מכללת סייברנט, ילדכם ילמד תכנות, שפת מחשב וקוד, יכיר לעומק את תוכנות המחשבים ותכנותם. בנוסף ילדכם יזכה להכיר ילדים מכל חלקי הארץ בעלי מכנה משתוף לשלו- החיבה לעולם המחשוב. וכל זה בלי לבזבז זמן ודלק על להסיע ולהחזיר אותם, לשלוח אותם בתחבורה ציבורית או לשכנע אותם לצאת בגשם ללימודים שמתקיימים אחרי שעות בית הספר.

   תכנות לילדים אונליין – הילד גם ככה כל היום במחשב

   בשנים האחרונות יותר ויותר הורים מתלוננים על כך שילדיהם כל היום במחשב בחדש ומעטים לצאת בשעות הפנאי. אנו בסייברנט מציעים פתרון חילופי: בואו יחד ננצל את המצב כי ילדכם קשור למחשב בחדרו, להזדמנות ללמידה והעשרה והמלווה בהכרות עם ילדים מכל רחבי הארץ באמצעות קורס תכנות לילדים אונליין. 

   אין תירוצים- מכירים את זה שלילדים לא מתחשק ללכת לחוג אז הם מתחילים להמציא שיש להם חום, או פתאום אין להם זמן בגלל שיש להם מלא שיעורים? אז הנה דרך מעולה לפתור את סוגיית התירוצים של ילדכם. כאשר ילדכם יבוא בטענה כי לא מרגיש טוב תוכלו להסביר לו כי את לקורס הוא יכול להתחבר גם במיטה עם הלפטופ. וכאשר יטען כי אין לו זמן תוכלו להסביר לו שכיוון שהקורס לא מצריך יציאה וזמני הגעה הוא יוכל לפנות את זמנו לכך. אך האמת שאנחנו בכלל לא חושבים שהוא ירצה לתרץ תירוצים כי הוא ייהנה. 

   עצמה אישית באמצעות הכרות חברתית- לעיתים לילדים קשה להתחבר לחבריהם לכיתה, זה הגיוני. סה"כ לכל ילד יש תחביבים ותחומי עניין שונים ובכיתת הלימוד בבית הספר המכונה המשותף של כולם זה הגיל בלבד.  לכן כאשר ילדכם ילמד בקבוצה המכילה ילדים עם תחומי עניין ותחביבים זהים פחות או יותר (עולם המחשוב והדיגיטל) יהיה הרבה יותר קל בעבורם לרכוש חברים חדשים. בנוסף תהיה להם הזדמנות להכיר חברים מכל חלקי הארץ. הכרות עם חברים חדשים ופיתוח עולם חברתי מחוץ לבית הספר מעצימה את הביטחון והדימוי העצמי של ילדים. 

   לימוד תכנות לילדים אונליין

   אצלנו בסייברנט ילדכם ילמדו ממדריכים מקצועיים ומנוסים בתחום התכנות והדיגיטל. צרו איתנו קשר בטופס ליצירת הקשר באתר או חייגו. 

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

   פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית
    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני