אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם


ההרשמה הסתיימה לכל הקורסים פרט מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית לכניסה לרשימת המתנה מלאו את הפרטים

  מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
  מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   תל"ן

   תל"ן מה זה

   תוכנית לימודים נוספת (או תל"ן אם תרצו) היא למעשה תוכנית לימודים המוצעת מעבר לתוכנית הלימודים הפרונטלית של משרד החינוך אשר פועלת באמצעות מימון ההורים. התוכנית מבוססת כחלק מחוק חינוך ממלכת אשר בהתאם אליו שר החינוך יכול לאפשר הפעלה של שעות לימוד נוספות הנוספות לתוכנית הלימוד הבסיסית בהתאם לבקשתם של הורי תלמידי בית הספר. ניתן לומר כי מדובר על תכנית שמאפשרת להורים לבחור את התכנים שהם מעוניינים שהילדים שלהם יקבלו ולמצוא את החוגים הטובים ביותר עבור הילדים שלהם.

   היתרונות של תל"ן

   אין ספק כי לתל"ן יש מגוון יתרונות שונים. בעוד שהתכנים שבית הספר מחויב לספק לתלמידים לא תמיד מעניינים את התלמידים, הרי שבמסגרת תל"ן ניתן לבחור נושאי לימוד שיכולים לעודד את היצירתיות של התלמידים ואת היזמות שלהם, את הרצון שלהם ללמוד אודות תחומים שונים הנוגעים לעולם המחשוב והתכנות, כמו גם ללמד אותם לשפר את התקשורת הבין אישית שלהם, לשתף פעולה, לעבוד היטב בקבוצה ובצוות תוך חלוקת תפקידים מסודרת ועוד.

   תלן

   מכיוון שידוע כי לא מעט ילדים לרוב משקיעים את זמנם כיום במשחקי מחשב, הרי שאין דבר טוב יותר מלהכניס לבית הספר במסגרת תל"ן חוגים שונים בתחום התכנות, וכך לנצל את האהבה שלהם לעולם המחשוב ומשחקי המחשב, כדרך ללמוד כישורי חיים אשר יועילו להם בעתיד אף יותר מתחום המחשבים עצמו. באמצעות התל"ן, תוך כדי לימודי מחשבים בכלל ותכנות בפרט אשר ידועים בתור מהנים ומעניינים במיוחד לתלמידים של ימינו, השקועים במשחקי מחשב ובעולם הדיגיטלי בכלל, ניתן להחדיר גם אלמנטים חינוכיים כמו התמודדות עם סיטואציות חברתיות מורכבות ועם שיתופי פעולה מאתגרים בין חברי הקבוצה, שיפור יכולתם לקרוא סיטואציות ולהתמודד עם קשיים וכישלונות ועוד.

   איזה חוגי מחשוב כדאי לבחור במסגרת תל"ן?

   אין ספק שבחירת החוגים הרלוונטים חייבת להתבצע בצורה נכונה וזאת בכדי שהתכנים הללו אכן יסבו לילדים הנאה, עניין וערך מוסף מעבר ללימוד עצמו, גם מההיבט החינוכי והרגשי. אם אתם מחפשים חוגי מחשוב איכותיים לילדים שלכם אשר יעניקו בנוסף לידע גם ערך מוסף ברובד החברתי והרגשי, כדאי מאוד שתכירו את חוגי המחשוב לילדים שמציעים סייברנט, אשר תוכננו ונבנו בקפידה  עם אנשי חינוך וטיפול על מנת להעניק לתלמידים חוויה מהנה, מעשירה ויחודית. בכדי לקבל פרטים נוספים אודות החוגים השונים שמציעים סייברנט, צרו קשר ונשמח לסייע.

   תוכנית לימודים נוספת

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
   מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני