אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם


ההרשמה הסתיימה לכל הקורסים פרט מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית לכניסה לרשימת המתנה מלאו את הפרטים

  מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
  מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   המדריכים שלנו

   בחרנו את אנשי החינוך הטובים בישראל, כאלה שנושמים חינוך ואוהבים ילדים ונוער. המדריכים שלנו יודעים להעביר את התכנים שלנו בצורה מושלמת – להעביר תוכן מורכב בפשטות ונושאים סבוכים בכיף. כל המדריכים והמדריכות שלנו עוברים הכשרה ממושכת ופיתוח מקצועי תקופתי.

   בין מדריכינו:

   דניאלמנהלת מחלקת פיתוח והדרכה

   ההדרכה בסייברנט בשביל דניאל היא השילוב המנצח בין אהבה לגיימינג ולתכנות לבין התשוקה להדרכה ולחינוך. דניאל הייתה מהחלוצות בישראל במיינקראפט, מה שאפשר לה להפוך לאחת המדריכות המובילות בפיתוח תכנית הדגל שלנו – מיינקראפט יזמות טכנולוגית. לדניאל ניסיון עשיר בעבודה עם ילדים ויכולת לראות כל ילד וילדה באמת."האני מאמינה" של דניאל: לימוד מתוך הנאה מוביל להישגים אישיים ולימודיים ולצמיחה!

   איתימדריך

   איתי עשה את המסלול הישראלי של מצוינות טכנולוגית – סיום לימודי הנדסת תכנה בתיכון בהצטיינות ותפקיד מרתק ב-8200. לאחר שהיה גם מדריך בתנועת הנוער, החליט איתי לרתום את סט היכולות והכישורים הייחודיים שלו לטובת הדרכה של ילדים בתחום האהוב עליו – פיתוח."האני מאמין" של איתי: כל אחד ואחת יכולים אם הם באמת רוצים!

   עמיתמדריך

   עמית רובין מדריך מנוסה. הוא עשה מסלול של הדרכה של בתנועת הנוער, במשלחות לחו"ל ובצבא. כבר מגיל צעיר נמשך עמית לעולם הטכנולוגי והרחיב את לימודיו בתיכון במדעי המחשב ובסייבר. עמית אף היה מפקד ביחידה טכנולוגית בצה"ל. הוא חיבר הלכה למעשה בין מנהיגות לטכנולוגיה ובין מצויינות לחינוך."האני מאמין" של עמית: יש לסייע לילדים לטפח מצויינות ולהפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמם.

   אורמדריך

   אור חיים הוא מדריך בנשמתו ויזם באופיו. הוא יודע להקשיב לילדים ולסייע להם לממש את החלומות האותנטיים שלהם. הוא יודע ללוות אותם משלב החלום לשלב המימוש ולהבין איך לתמוך בהם ולהעניק להם תחושה של עצמאות ומסוגלות. אור הוא אחד מהמדריכים המנוסים והעסוקים שלנו."האני מאמין" של אור – מי שמסוגל לחלום, מסוגל גם לבצע" (בהשראת וולט דיסני)

   יונתןמדריך

   יונתן הוא בעל ניסיון של 6 שנים בהדרכת קבוצות במסגרת תנועת נוער ובעל ניסיון עשיר בהוראה פרטית.
   הוא גם עבר הכשרה להדרכה במסגרת קורס של משרד החינוך. הוא מאמין בהדרכה מתודולוגית ובגישה לימודית חווייתית."האני מאמין" של יונתן – "הנאה וסקרנות הן המצע הטוב ביותר ללמידה"

   מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
   מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    השותפים שלנו לדרך

    חושבים פיתוח: למה ללמוד תכנות בסייברנט ישראל?

    מדריכים כוכבים

    עבודת צוות

    פדגוגיה חדשנית

    מנכ”ל סייברנט מדבר על עיצוב זמן מסך

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני