אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם


ההרשמה הסתיימה לכל הקורסים פרט מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית לכניסה לרשימת המתנה מלאו את הפרטים

  מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
  מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   לאיזה חוג אתם מתכוונים לרשום את הילד שלכם?

   ילדים ובני נוער בדרך כלל רשומים לחוגים לצרכי העשרה, הרחבת האופקים והידע בתחומים שונים וכן כמובן כדי להישאר במסגרות מסודרות לאחר שעות הלימודים. לצד רכישת הידע יש כמובן גיבוש חברתי ובהתאם לסוג החוג גם ערכים נוספים אותם לומדים הילדים כמו עבודת צוות, פתרון בעיות מורכבות ועוד. במכללת סייברנט ניתן יהיה ליהנות ממגוון חוגים ללימודי מחשבים, תכנות וסייבר. אז אם הילדים שלכם אוהבים מחשבים זוהי הזדמנות הנדרת עבורם לרתום את התשוקה הזו ללמוד את אחד המקצועות המבוקשים ביותר כיום – תחום הסייבר.

   מהם לימודי סייבר לנוער?

   תכנות ואבטחת מידע הוא אחד התחומים היותר מבוקשים וחשובים בשוק העבודה כיום. בין אם מדובר בתכנות של אפליקציות, משחקים, אתרי אינטרנט, תוכנות או מערכות מידע שונות. בני הנוער אוהבים כיום לשבת שעות ארוכות מול המחשב אז לפחות שיהפכו את האהבה הזו למקצוע שיכול לתרום לעתיד שלהם. לימוד סייבר לנוער יחשפו את הילדים לעומק המידע הטכנולוגי וניתוח של משחקים שונים, אפליקציות ועוד. לימודי סייבר יאפשרו להם גם להיכנס לנושאים שונים של אבטחת מידע, מנגנוני אבטחה ולימודי תכנות.

   מדוע כדאי לרשום את הילדים ללימוד סייבר לנוער?

   גיל הנוער הוא גיל חשוב מאוד בו הילדים מתחילים לפתח מודעות גם לעתיד שלהם. חלקם מעדיפים להעביר את הזמן בבטלה או להתמקד בלימודים לבגרויות בלבד ואחרים דואגים במקביל כבר לעתיד שלהם עם חוגים מעשירים לאחר שעות הלימודים. לימודי סייבר לנוער יעזור לילדים להיכנס לעומק לתחום המחשבים, ללמוד שפות תכנות שונות ולבסס את הידע המקצועי שלהם למקצוע עתידי. בני הנוער יוכלו אף להשתלב בתפקיד תואם בצבא שכן הצבא מחפש תמיד בני נוער צעירים עם הכשרות מקצועיות בתחום שיכולים לתרום בתחום אבטחת המידע ותחום הסייבר.

   מסלול הלימוד במכללת סייברנט

   קורס הסייבר ואבטחת המידע במכללת סייברנט מוכר על ידי מייקרוסופט ומועבר על ידי טובי המרצים בתחום זה בישראל. הקורס כולל 3 חלקים: טכנאות מחשבים, ניהול רשתות ותחום אבטחת המידע והסייבר. יש כמה מרכזי לימוד הפרוסים ברחבי הארץ עם לימודים בקבוצות קטנות של עד 12 בני נוער.

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
   מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני