אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם


ההרשמה הסתיימה לכל הקורסים פרט מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית לכניסה לרשימת המתנה מלאו את הפרטים

  מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
  מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   לימוד מחשבים לילדים: שאלות חשובות

   מחפשים אחר החוג המושלם לילדים שלכם? מתעניינים בפעילות שתוכל לכלול גיבוש חברתי לצד רכישת ידע נרחב בתחומים מעניינים? חוג מחשבים לילדים אשר מוענק בסניפיה של מכללת Cybernet ישראל יהיה ללא ספק זה אשר ידבר אל ליבם של ילדים רבים ואף יעניק להם את ההזדמנות להיחשף לאחד מתחומי הלימודים המבוקשים ביותר כיום. כך שאת הידע הנרחב אותו ירכשו במהלך החוג, יוכלו לשמור ולפתח בהמשך דרכם בעולם הטכנולוגי המוביל של המחר. את הסקרנות והעניין של ילדיכם ניתן יהיה לרתום ללימודים מתקדמים במסגרתה של מכללת סייברנט המובילה. לבחירתכם יעמדו מגוון חוגים וקורסים מרתקים אשר יעוררו את העניין של ילדיכם ויאפשרו להם לרכוש ידע, וכלים הנחוצים להם להמשך הדרך, בין אם בלימודים, בקריירה עתידית או פשוט בתחביב אהוב ומסקרן במיוחד. לקבלת פרטים נוספים בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה כבר היום באתר או במספר הטלפון 03-9612699.

   לימוד מחשבים לילדים מתבסס על מגוון נושאים ותחומים; לימודים אשר ישמשו בתור בסיס אקדמי מרשים ומעשיר עבור דור העתיד היקר שלנו. חוששים שהילדים שלכם מבלים שעות ארוכות מול הטלוויזיה? מעוניינים להבטיח את העתיד הצבאי והאזרחי שלהם כשיגדלו? אתם מוזמנים לפנות אל מכללת סייברנט ולהתעניין במסלולי לימוד המחשבים שהם מציעים. מכללה זו מציעה מגוון חוגים וקורסים לילדים ולבני נוער כאשר מסלולי הלימוד עוסקים, בין היתר, במחשבים, פיתוח אפליקציות, סייבר ועוד.

   כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים בשאיפות שונות, כאשר הקמת משפחה והבאת ילדים לעולם הם מטרה חשובה ומכובדת ביותר. עם זאת, הדאגות שלנו לגבי ילדינו לא מתמעטות כאשר הם גדלים, להיפך. למעשה, ככל שהם גדלים כך אנו דואגים להם יותר ויותר כאשר חלק מהחששות שלנו עוסקות בפעילויות שלהם בשעות אחר הצהריים. אחד הילדים שלכם מתעניין במחשבים? מחפשים עבורו פעילות מעשירה בנוסף ללימודים בבית הספר? לימודי מחשבים מקיפים ומקצועיים הם הפתרון הנכון של המשוואה.

   החל מהיכרות עם מושגי היסוד במחשבים, סוגים שונים של שפות תכנות ועוד – מדובר במסלול לימודי מעשיר ומעצים עבור המשתתפים. כמו כן, מסגרת חינוכית זו תלמד את המשתתפים הרבה מעבר לכתיבת קוד. כלומר, לצד הלימודים התיאורטיים, המשתתפים הצעירים יתנסו בלמידה מעשית קבוצתית. כך, הם ישפרו את המיומנויות התקשורתיות שלהם. כמו כן, בזכות שיתופי פעולה אלו הם יכירו חברים חדשים; חברים שייתכן ולא היו מכירים בסביבה אחרת.

   בבואכם לחפש אחר מקום לימודים המעביר חוגי מחשבים לילדים, עליכם לשאול מספר שאלות:

   1. באילו ימים ושעות הלימודים מתקיימים?
   2. האם מוסד הלימודים מציע גם קייטנות מחשבים לילדים?
   3. האם צוות ההדרכה מחזיק בהכשרה ובניסיון הרלוונטיים?

   ללמוד מצוות הוראה איכותי

   חשוב להשקיע בילדינו – ובעתיד ליהנות מהפירות שלהם. חלק מהאפשרויות המומלצות העומדות לשם כך כוללות את החוגים של מכללת סייברנט. החוגים שאנו מציעים עוסקים במחשבים, בסייבר ועוד. כמו כן, צוות ההוראה שאנו מעסיקים הינו מומחה ומנוסה.

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
   מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני