אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

השאירו פרטים עכשיו! אנחנו כבר נדאג לכל השאר


  רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

  פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית
   מיינקראפט: גיימינג

   הילדות והילדים שלכם משקיעים שעות רבות במיינקראפט?  לדעתנו אלה בשורות נהדרות! כדי להוציא את המיטב מהמשחק, בנינו קורס מיוחד לגיימרים. בקורס הזה מתנסים בתכנות, בבניית אסטרטגיה ובעבודת צוות – הכל תוך כדי משחק!

   קטגוריה: גיימינג, ניתן כקורס שנתי וכסדנה מרוכזת.

   מעוניינים בקורס? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   גיל מתאים: 7-15

   רמת קושי: קבוצות לפי רמות

   מיקום: קורס לייב עם מדריך

   שעות קורס: 36 מפגשים של שעה בקורס או 7 מפגשים של שעה בסדנה וחצי

   לקחת את המשחק ברצינות

   בקורס מיינקראפט גיימינג אנחנו פוגשים את הילדים והילדות במגרש שלהם, מגרש המשחקים המטורף והחדשני של מיינקראפט. מיינקראפט הוא עולם מלא דמיון והשראה המחייב התנסות במגוון עצום של כישורים ומיומנויות. לכן, בחרנו בו ככלי פדגוגי מרכזי. הקורס שלנו נבנה לטובת ילדים וילדות שרוצים לשכלל את יכולות המשחק שלהם ולפרוץ את גבולות המיינקראפט. הקורס שלנו  גם עובד חזק מאוד על שריר היצירתיות. הוא נותן לילדים הזדמנות לעצב דמויות ואתגרים ואפילו לבנות מבנים ארכיטקטוניים סבוכים. על הדרך הילדים נהנים גם מעבודת צוות, יכולת פתרון בעיות ואפילו לימוד ותרגול של אוצר מילים באנגלית ועוד.

    

   ציוד הכרחי לקורס:

   – Minecraft Java Edition.

   – מצלמת רשת.

   – אוזניות ומיקרופון.

   השיבוץ לקורס נעשה לפי קבוצות גיל, רמת קושי וקצב התקדמות.

   דברי מפתח הקורס:

   "בניגוד למשחקים אחרים שיש להם מערכת חוקים ברורה, וההתקדמות בהם היא לינארית, מיינקראפט היא סביבה פתוחה ללא מסלולים מובנים. הילדים יוצרים בעצמם את הדמויות, הסביבות והאתגרים, ולא נדרשים למילוי משימות עוקבות. חוקרים טוענים שהמשחק הזה עוזר בוויסות רגשות, טיפוח של קשרים חברתיים ויכולות קוגניטיביות. כמו-כן, איגוד הפסיכולוגיה האמריקאי קבע שלמשחקים שיתופיים כדוגמת מיינקראפט יש ערך עצום בחינוך לעבודת צוות. ילדים בקורס לא מפסיקים ללמוד והורים מדווחים על קפיצה חדה בכישורי התכנות והחשיבה. הקורס הזה נשען על פדגוגיה חדשנית של העברת תכנים ועל מדריכים שמשלבים בין תשוקה לחינוך לבין אהבה לטכנולוגיה ולגיימינג."

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   רוצים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?

   פתרון בעיות | עבודת צוות | יכולת יזמית
    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני