אין לכם זמן ? פשוט השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם


ההרשמה הסתיימה לכל הקורסים פרט מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית לכניסה לרשימת המתנה מלאו את הפרטים

  מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
  מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   יזמות טכנולוגית ומינקראפט

   קורס היזמות הוא אחד מקורסי הדגל שלנו. הוא מספק לילדות ולילדים הצצה לעולם הטכנולוגיה באמצעות טעימה ממגוון רחב של תחומים ועולמות ידע – החל מתכנות, דרך פרטיות ברשת וסייבר ועד לעולם המופלא של מציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית. הקורס הזה מהווה בסיס מוצק להבנה של עולם ההייטק הדינאמי והרב-תחומי.

    

   גיל מתאים: 7-12

   רמת קושי: קבוצות לפי רמות

   מיקום: בפריסה ארצית

   שעות קורס: מפגשים של שעה מלאה

   למה כדאי לי לבחור בקורס?

   קורס היזמות הטכנולוגית שלנו מעניק חווית למידה חדשנית, מעשירה ומבוססת משחק שמטרתה – חשיפה למקצועות ההייטק והעולם החדש. הקורס נמנה עם הקורסים המתקדמים שלנו ועוסק בפיתוח חשיבה יזמית.

   הקורס הזה מתאפיין בלימוד פנורמי ורוחבי של עולמות הטכנולוגיה ועוסק, בין השאר, בתכנות ועיצוב משחקים, מציאות מדומה ורבודה,בינה מלאכותית, אבטחת מידע וסייבר והגנת הפרטיות. ילדים שיסיימו את הקורס יוכלו להבין טוב יותר את ההיצע של הסביבה הטכנולוגית והיזמית, ועל ידי כך לבחור תחומים נוספים בהם ירצו להעמיק. בשל אופיו החוויתי והייחודי של קורס זה, הוא מנגיש לילדים תכנים שעד כה היו עבורם מחוץ לתחום.

   על הדרך נהנים הילדות והילדים גם מלימוד ותרגול של אוצר מילים באנגלית, תרגול של עבודת צוות, חשיבה אסטרטגית ותכנון והובלה משותפת של פרויקט.

    

   ציוד הכרחי לקורס:

   • מיינקראפט Java מותקן על המחשב
   • מצלמת רשת
   • אוזניות ומיקרופון

    

   השיבוץ לקורס נעשה לפי קבוצות גיל, רמת קושי וקצב התקדמות.

   דברי מפתח הקורס:

   "עולם הטכנולוגיה הוא עשיר ורחב. אנחנו מאמינים שאפשר לחבר בין הכשרונות והתשוקות של הילדים לבין ההיצע העצום הזה. לכן, בנינו סדנה בסיסית ורוחבית שמאפשרת התנסות וחקירה.

   הקורס הזה הועבר כבר למאות ילדות וילדים, דבר שאפשר לנו להדק ולשפר את התכנית תוך כדי תנועה. שיעור גבוה מבוגרי התכנית שובצו לסדנאות המשך שהיו תוצר ישיר להתנסות שלהם בקורס היזמות."

   ילדות וילדים מספרים

   הדס, אמא של ליאור
   ליאור לומד בסייברנט בקורס מיינקראפט גיימינג. אני רוצה להודות על השיעורים שהיו לאחרונה, על היצירתיות והעקביות, ועל שמירת השגרה בתקופה כזאת. ליאור מאוד נהנה מהשיעורים...
   עינב, אמא של גיא
   גיא הוא תלמיד בקורס יזמות טכנולוגית. אני רוצה לנצל את ההזדמנות, ולהגיד תודה על כל השנה הזאת, גיא מאוד אהב את החוג ולמד בו הרבה...
   שרון, אמא של אלירן
   אלירן לומד בסייברנט שחמט. הוא מאוד אוהב את השיעורים ומשתתף. זה עושה לי טוב ברמה האישית. הוא נפתח חברתית לעוד ילדים זה הפתיע אותי ומשמח...
   גיל, אבא של איתן
   איתן נהנה מאד מחוג המיינקראפט במתנ''ס! חוג שמעצים את היצירתיות ומוציא את המיטב מהמשחק. מומלץ!
   יעל, אמא של עירא
   וואי, כמה שעירא נהנה מהקורס מיינקראפט! שעה וחצי של אושר בזום מדי שבוע! צעקות שמחה ואדרנלין שממשיך גם אחרי השיעור. שווה כל שקל!
   עדי, אמא של איתמר
   איתמר, בן ה7 שלי בחוג מיינקראפט, חוזר מאושר בטירוף. אומר שזה החוג האהוב עליו בעולם! בטוחה שגם התכנים נהדרים, אני מסתפקת רק בחיוך שלו:)
   סיפורים נוספים

   מעוניינים לשמוע פרטים על התכניות שלנו?
   מיינקראפט ורובוטיקה בינה מלאכותית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני